Sayfa 228/637 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by value investor Yazıyı Oku
    Abi ben hiç takasa bakmıyorum ama sence bu 4 mio lotu tutan yabancı dediğimiz gerçek yabancı mı yoksa bıyıklı dediğimiz yalancı yabancı mı yoksa eastpharma s.a.r.l nın uzantısı bir fon mu ? Çünkü böyle sığ bir hisseye gerçek bir yabancı yatırımcının gelmesine ben ikna olamam.

Sevgilerimle
    Bir arkadaş abd den işlem yapan, yabancı bir fon, ama fonu yöneten ya da yönetenlerden biri diyelim, türk birisi..piyasanın bildiği, tnıdığı bir fon yöneticisi. yani yabancı görünümlü olsa da, bıyıklı tabirine uyan biri gibi..zaten şu ortamda gerçek bir yabancının gelmesi çok kolay değil.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Paylaşıldı mi bilemiyorum iki ay öncesine ... Haas bu durumda hissenin yükselmesini tercih eder mi

Tekirdağ Çerkezköy’de ilaç üretimi yapan Deva Holding, ücretlerine zam ve banka promosyonu isteyen işçileri performans düşüklüğü gerekçesiyle işten çıkardı.

Patronların Ensesindeyiz Ağı’na ulaşan Deva Holding işçileri, Kasım ayı ortasında Deva Holding CEO’su Philipp Haas’ın şirketin ofis çalışanlarıyla bir araya geldiğini, burada şirketin maliyetlerinden, genel gidişatın kötü olduğundan şikayet ettiğini, işçilerin taleplerinin konuşulmaya başlamasıyla maliyet artışlarını öne sürerek dinlemediğini belirtti.

Yapılan görüşmede maaş zammı ve promosyon talebinde bulunduklarını ifade eden işçiler, CEO’nun maliyetlerin artmasını bahane etmesi üzerine CEO Haas’a, “borsada şirketin sürekli değer kazandığını, 3 aylık kârın 1 milyar TL’yi geçtiğini” söylediklerini aktardı.
    https://haber.sol.org.tr/haber/deva-...riliyor-359522

1133 tane daha ekledim..ilerde lazım olur..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Alıntı Originally Posted by katırcı_bedri Yazıyı Oku
    1133 tane daha ekledim..ilerde lazım olur..
    929 daha ekledim..2062 etti..Kmpur sağolsun..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Üretim tesislerimizin toplam kapalı alanı türkçe sitemizde 67,242 m²
    ingilizce sitemizde 90,204 m²
    Sanırım türkçe siteyi güncellemeyi unutmuşlar

Lojistik merkezimizin kapasitesi 32,000 paletti, türkçe sitede 43,9500 gibi garip bir sayı var
    ingilizce sitede 43,500 palet. Sanırım doğrusu da budur.Lojistik merkezininde kapasitesini büyütmüşler bizden habersiz.

Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    tebrikler Deva... 2021 Merck (orijinal; Bridion markası) global cirosu 1.53 milyar usd..

https://www.merck.com/news/merck-ann...ncial-results/
    Ödüllü ilacımız ilacabak.com da görünüyor.;Demekki satışa hazır, ama sanırım hastane grubu olduğu için fiyat mevcut değil. Bilgisi olan ortaklar bizleri aydınlatırsa sevinirim.

https://www.ilacabak.com/sugrino-200...0-flakon-29634

Alıntı Originally Posted by ugurkaptan Yazıyı Oku
    Üretim tesislerimizin toplam kapalı alanı türkçe sitemizde 67,242 m²
    ingilizce sitemizde 90,204 m²
    Sanırım türkçe siteyi güncellemeyi unutmuşlar

Lojistik merkezimizin kapasitesi 32,000 paletti, türkçe sitede 43,9500 gibi garip bir sayı var
    ingilizce sitede 43,500 palet. Sanırım doğrusu da budur.Lojistik merkezininde kapasitesini büyükmüşler bizden habersiz.

Abi çok gülüyorum ya, iyi şirket kötü yönetim bu olsa gerek ...

Dünyada antibiyotik arzında büyük problem olduğu biliniyor , Amoklavinin etken maddesi Amoksisilin , şirketin cirosunun %51 oluşturan 13 üründen biri. Burada ihracat payında bir artış var mı , Devaya dışarıdan bir talep oldu mu ? 2023 3 aylık finansallarda bunu göreceğiz.

Sevgilerimle

8. Pazar verileri geldi. Ocak ayında kutu bazlı %19, ciro olarak %162 büyüme var. Mükemmel rakamlar, 2023'te %100 büyüme cepte gibi.

https://twitter.com/cautionary53/sta...98341476859905
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 228/637 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •