Sayfa 23/534 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. Bunu incelediğim zaman KY nin kucağına veriş var diyorum. Sizde aynısını görüyor musunuz? Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2. Arkadaşlar bu VİOB'u nereden öğrenebiliriz. Şimdi teorik olarak bilgim biraz var ancak hiç işlem yapmadım. İşlem yapmadan önce de denemek istiyorum. Bir kanal veya program var mı? Teşekkürler.

3.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    Birinde alış görünürken diğerinde satış var gibi geliyor bana.İkisini aynı anda versen bir ara incelesek. Bence..
    şunu demek istedim spotta adamlar milyon lot alıyo satıyo.
    vadeli de örneğin en baba şu anda 749 adet x 100 = 74.900 lot eder.
    hiç bi hüküm ifade etmez bu rakam spotun yanında sanki

4. sem hocam spotta alış vadeli satış görüyorum pastadan senin yorumun ne peki?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku

Bunu incelediğim zaman KY nin kucağına veriş var diyorum. Sizde aynısını görüyor musunuz? Bence..
    zaten yabancı takaslarında geçen haftadan beri verişlerden sonra bi yükselme yokki hocam.

temmuz başı yabancı 422 milyon lot

6. hocam bi üstteki takasa bakarsak 52 milyon lot çıkış yapmışlar. buda senin diğer kısmındaki yükselme hocam.

53 milyon lot

Sayfa 23/534 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •