Sayfa 23/914 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 7310 madde; 177 - 184 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

KRONT Konsolide 2020/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 1069930 Yıllık Değ%:-13

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sn. VALENTİNE; '' Ciddi mal dağıtıldı '' konusunda size katılmıyorum. Evet bir kısım mal şutlandı K.Y. ye ama sizinki biraz abartı olmuş. Şu kadarını söyliyeyim , eğer bu güne kadar analizlerimde bir hata yapmamışsam sıkı çalışmamdandır. Kront BU SEN aĞUSTOS AYINDA yeni zirvelerini görecektir. A1 aldığı malın kime gittiği belli. Kurumlar takaslarda top çeviriyor bütün gün . O yüzden çok aşırı salacağını sanmam. Hatta yarın ++++ kapatabilir. 3 AY DAHA EN FAZLA BURADA TAKILIRIM. Asla Y.T.D.

Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Daha öncede yazmıştım. Ciddi mal dağıtıldı. Bu malların toplanması uzun zaman alacaktır. Emeklilik fonlarının yeniden topa girmesi lazım öncelikle.

Bu hisseyle ilgilenenler genelde hayal aleminde yaşıyor. Gerçekler ise çok farklı. Kront potansiyelli bir şirket ama aldığınız seviye önemli. 1 ayda 11 liradan 30 liraya gelmiş hisseyi 30 liradan alan o kadar çok kişi var ki, insan hayret ediyor.

Bu hissede eski olan arkadaşların bu bilanço karşısında düşüncelerinin olumsuz olduğunu biliyorum. Bunun en çok etkisi geçmişte fonlardan alınan malının dağıtılarak hissenin aşşağı baskısı olmuş ama süreç değişti. Şu an fazla zamanları yok.Hissenin usd bazlı değeri 41 tl ise bence daha gidecek çok yolu var. Tabi yinede herkes kendi kararını kendi verecek. Elbette Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bol kazançlar.

4. aceleci olmamak gerek bi şirketi tek bir bilançosu içinmi alır insanlar bilanço süper gelmeyince hayallleri olmamışmı olur hayaller insana 3 ay kadar yakın olmaz genelde daha uzun süreli zaman dilimleri hayal kapsamına girer. ayrıca dünyada çok şirket corona dolayısı ile ilk çeyrek sipariş iptallerine gitti olayı kapsamlı göze alın bir bilançoya göre hisse alıp satıyorsanız ki bilanço bana göre iyi sizin işiniz zor.

Böyle bir dönemde kaar açıklamış halen begenmeyen arkadaşlar var.Dünya kasıp kavruluyor.Dünyada ve bizde bir çok şirket acayip buyük zararlar açıklayacaklar.hemde kıytırık olmayan daha önce iyi bilanço açıklayan şirketler.teknoloji ve bilişimle alakasi olmayan her yıl zarar açıklayan patronu defalarca spk dan ceza yiyen son bir yilda 54 kuruştan 5 tl ye gelen Escom bile uçmuşsa kront bedavadır bence.bu ortamda gelebilecek en iyi bilançosunu açıklamıştır.inşaallah yakin zamanlarda 41 kere maaşallah deriz.ytd

6. 4 senedir yurtdışı yırtiçini ikiye ye katlayacak ,küresel şirket , yüksek teknoloji sözde sonuç yine hüsran ,sonuç ne oldu yurtiçi yurtdışını dörde katladı

Sadece 29 - 30 nisanda TEB BANKASI nın aldığı en tepeden 30.88 maliyet ile 102.000 adet hisseyi Ak banka virmanlıyan adam kim?
    Sizce KY mi?
    İş YATARIM ın aynı günlerde aldığı toplam 176.000 adet hissenin yine 90.000 adedi daha önce ismini vermiş olduğum kurumlara parçalı virman yapan kim? KY. mi
    Hiç sanmıyorum.
    Bunların tamamı bilinçli yapılan işlemlerdir. Böylesine dar bir tahtada 1.5 milyona yakın hisseyi 3 günde hiç kimse dağıtamaz. Bunuda zaman gösterecek. Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by expat Yazıyı Oku
    Amerika daki satislar belli bir seviye gelmedikce Kront un karliligi iyilesmez.

Amerika daki faaliyetler, dipsiz bir kuyu gibi !!!
    Kesinlikle katılıyorum. O kadar yapılanmaya , o kadar personel istihdamına, o kadar reklama rağmen hala anlamlı bir ciro artışı yok ABD tarafında

Sayfa 23/914 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •