Sayfa 23/200 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 177 - 184 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

1. En son 5 li fiyatlarda birşeyler yazılmış, ben biraz riske girip alım yaptım, hadi hayırlısı.ytd

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hayirlisi olsun. https://youtu.be/vKHu4uPOJVg

3. Ya yolun sonuna geldi, ya da tekrar uzun bir soluklanma sürecine girecek gibi. Yeniden değerleme kârı gelmedi. Genel kurulda Sayın Ahmet Atak, yıllardır yaptığı muhalefetine devam ediyor, Sayın Kamil Yeşil'in ibra edilmemesine neden oldu. Yarın kırılma noktalarından biri olacak bence.

yesil.JPG

batakci. bizde ucuza verdik dussun diye bekledik..ama adamlar herkeseye gore araba satmislar..sirketler anormal degerlenme hizindalar. yil sonu bilancosu kimbilir nasil olur..birde toplantida gozalti cikisi bahsi gecmis. cikarsa yeni ege end turer gider. bizde aval aval bakariz arkasindan..birde konsolide bilanco farkli geliyor olmasin..

5. Niye taban oldu bilen var mı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. batakcı. ben sana hisse 4 lerdeyken malı kaptırmış gibi yazıyorsun demiştim. ahmet atak bu hisseye güvenmiyor ise niye 4-6 aralığında o kadar mal aldı. kaldı ki. şirket değerlemeleri 6 ayda bir geliyor. sene sonunda b grubu olup bir de iyi değerleme gelirse o zaman arkadaşın dediği gibi alsana yeni EGEEN..

7. düzeltme olabilir mi soluksuz gitti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 23/200 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •