Sayfa 23/369 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2951 madde; 177 - 184 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. 3 aylıktaki kara kadar sürünecek görünüyor, kar az gelirse dahada surünür...
    40 tl, 35 tl hedef fiyat veren aracı kurumlar rapor hazırlarken ne içtiyse bizde istiyoz

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

son bir ayda alanlar

satanlar

5. KAP: CLEBI [CLEBI ] ÇELEBİ HAVA SERVİSİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Orjinal Link:
    https://www.kap.org.tr/Bildirim/595798 Dosyalar:
    https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5b1a3449c06d0f

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi 2016 hesap dönemi muamelatından dolayı Olağan Genel Kurul Toplantısı yapılması hakkında
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    İlgili Şirketler CLEBI
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2016
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2016
    Karar Tarihi 29.03.2017
    Genel Kurul Tarihi 20.04.2017
    Genel Kurul Saati 14:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 19.04.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir İSTANBUL
    İlçe ÜMRANİYE
    Adres Anel İş Merkezi, Saray Mah. Site Yolu Sk. No:5 Kat:-1 34768 Ümraniye İstanbul Tuncer Sindel Konferans Salonu
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması.
    2 - Toplantı tutanağının imzalanması hakkında toplantı başkanlığına yetki verilmesi,
    3 - 2016 hesap dönemine ait Yönetim Kurulu faaliyet raporunun okunması, müzakaresi ve onaylanması,
    4 - 2016 hesap dönemine ait denetçi raporlarının okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    5 - 2016 hesap dönemine ait finansal tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması,
    6 - 2016 yılı karının kullanım şeklinin, dağıtımının ve kar payları oranlarının belirlenmesi,
    7 - Yönetim Kurulu üyeleri ile denetçilerin ibraları,
    8 - Süresi biten Yönetim Kurulu üyelerinin yerine seçilecek Yönetim Kurulu ve Bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinin seçimlerinin yapılması, görev süreleri ve ücret/huzur hakkı belirlenmesi,
    9 - Yönetim Kurulu'nca yapılan Bağımsız Denetim Şirketi seçiminin onaylanması,
    10 - 2016 hesap dönemi içinde Şirket tarafından 3. kişiler lehine verilmiş olan teminat, rehin ve ipotekler ve elde edilen gelir ve menfaatler hakkında pay sahiplerinin bilgilendirilmesi,
    11 - 2016 hesap dönemi içinde ilişkili taraflarla yapılan işlemler hakkında pay sahiplerinin bilgilendirilmesi,
    12 - 2016 hesap dönemi içinde yapılmış bağışlar nedeniyle pay sahiplerinin bilgilendirilmesi, Şirketin 2017 yılında yapacağı bağışların sınırının belirlenmesi hakkında karar alınması,
    13 - Yönetim Kurulu üyelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 395. maddesi gereğince izin verilmesi hakkında karar alınması,
    14 - Dilek, temenniler ve kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 Olağan GK Toplantısına Davet İlanı - 2016.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    Ek Açıklamalar
    Şirketimiz Yönetim Kurulu 29.03.2017 (bugün) tarihinde;
    2016 hesap dönemi muamelatından dolayı Olağan Genel Kurul toplantısının ilişikteki gündemi görüşmek üzere 20 Nisan 2017 Perşembe günü saat 14:00 te Anel İş Merkezi, Saray Mah. Site Yolu Sk. No:5 Kat:-1 34768 Ümraniye İstanbul adresindeki Tuncer Sindel Konferans Salonu'nda ilanlı olarak yapılmasına, mezkur toplantının yapılıp neticelendirilmesi için Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu, Sermaye Piyasası Kurulu kararları ve düzenlemeleri, Ana Sözleşme ve diğer ilgili mevzuat uyarınca gerekli bilcümle iş ve işlemlerin tekemmül ettirilmesine mevcudun oybirliği ile karar vermiş bulunmaktadır.
    Pay sahiplerinin sözkonusu Olağan Genel Kurul Toplantısı'na davet ilanı 30.03.2017 tarihli Milliyet Gazetesi, www.celebihandling.com.tr adresindeki Şirketimiz internet sitesinde ve Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlanacaktır.
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Tarih göstermiştir ki bilge herşeyi bilmez,sadece ahmaklar herşeyi bilir...

kar payını önceden açıklardılar.
    bu sene genel kurula bırakmışlar.
    ne ayak bilmem

7. Genel kurula kadar daha da düşürelim diye...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

O zaman temettüyu de Mayıs sonu mu verir ?
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 23/369 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •