Sayfa 23/548 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 177 - 184 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Kendini tüpraş veya iş c sanıyor galiba.Piyasada topu topu 5.5 milyon civarı hisse var.Biri gelip Istanbulda bir daire parası yatırsa tüm halka açık kısmı alır. Buna rağmen neden yükselmiyor derseniz şirketin temel verileri iyi olmasına rağmen el cevap:Bu hissenin iyi niyetli şöyle panda gibi bir spekülatörü yok.Varsada herkesi ayakta sevme peşinde.Satış baskısı ile fiyatı bir bantta tutup toplama yapıyor.

2. Is yatırım 2.96 aldığını 2,93 vermiş zararına. Işın garibi tek lot bile satmadi. Ve tahtaya giren ziraat tahtada ben varım dedi. ziraat yatırım sayesinde 3.05 gelen kağıt is yatırımın dur demesi ile 2.88 kapattı. Müthiş is basardilar

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. tahtanin tek sahibi benim heralde kimse yazmiyor. bistte gitmeyen adnac birde biz variz. 6 aylik bilanco gelsin diyiyorum oda fayda etmiyor. hissenin kisada 3.2 uzerine atmasi gerek. hacim yok kagitta. 24den buyana analiz ettigim hisselerden bir bu gitmedi kozaa luksk kozaa escom yyapi parkm vs gidiyor. kafayi yedirti dgzte iclerinde en guvendigim de oydu. inat ettim bakalim . benim lotlari belkerlerse cok beklerler.
    hcbs alim yapmasi guzel oldu. tahtada yeni bir oyuncu daha var.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Parlak ve güzel bilanço mutlaka değerini bulacaktır.Klasik bıktırma,yıldırma ve sonrasında ölümü gösterip sıtmaya razı etme politikasıdır.Şimdi sen ben diyeceğizki yakında 3'ü biraz geçtiğinde satalım daha fazla gitmez.İşte o zamana çok akıllı geçinen spek.gaza basacak belki 4 belki 5 'in üzerine fiyatı atacak.6 aylık bilançoda defter değerinin daha da iyileşeceğini tahmin ediyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.Şahsi ve ampirik yorumlarımdır.

5.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Parlak ve güzel bilanço mutlaka değerini bulacaktır.Klasik bıktırma,yıldırma ve sonrasında ölümü gösterip sıtmaya razı etme politikasıdır.Şimdi sen ben diyeceğizki yakında 3'ü biraz geçtiğinde satalım daha fazla gitmez.İşte o zamana çok akıllı geçinen spek.gaza basacak belki 4 belki 5 'in üzerine fiyatı atacak.6 aylık bilançoda defter değerinin daha da iyileşeceğini tahmin ediyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.Şahsi ve ampirik yorumlarımdır.
    spek seninle beni silkeleyemedi. ondan artmiyor bu hisse. bende tanidigim herkese dgzte aldiriyorum. 5 uzerine kadar emeklilik fonu misali 3. 5 koymaya devam edilicek. dedigim gibi kutpo 3 civari hareketini yapiyor. 9 lara gitmisti. 6 tl hayel degil. bist en iyi hisselerinden birisi. bakalim kac yil surer. nence ekimde 4 ustu kesin

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tahtada paso çakallar birbirlerini düdükleme peşindeler.5-10 kademeyi gören satıyor.Alnus bugün alıma geçmiş ama güvenemiyorum.Yarın 3'ü görse satışa geçer.
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : Bist 100; 05-07-2017 saat: 23:00.

7.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Tahtada paso çakallar birbirlerini düdükleme peşindeler.5-10 kademeyi gören satıyor.Alnus bugün alıma geçmiş ama güvenemiyorum.Yarın 3'ü görse satışa geçer.
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Tahta gir çık yeri olmuş. dün aldığını birgün sattı alnus. Devran böyle devam ediyor. Amaçları ne anlamadım. 3 ay ekrana bakmak gerek. Hacim sıkıntılı. 2 yıldır bu hisse deyim. Bu yılki gibi yataya hiç sarmamisti.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 23/548 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •