Onemli Gunler Banner
Sayfa 230/606 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. kaç lot satış gerçekleşmiş acaba bugün herhalde işlem hacmim de de rekordur gibime geliyor..
    sn west by west kazancınızın hayrını görün..bazen iyi bildiğiniz hisse de dahi cesaret edemiyorsunuz..ama jants 10 numaradır benim için
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2. tavandan 31 bin kusur lot...satış

3.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    kaç lot satış gerçekleşmiş acaba bugün herhalde işlem hacmim de de rekordur gibime geliyor..
    sn west by west kazancınızın hayrını görün..bazen iyi bildiğiniz hisse de dahi cesaret edemiyorsunuz..ama jants 10 numaradır benim için
    Çok sağolun ...Herkes kazancının hayrını görsün inşallah .
    1.025.047 adet lot işlem gördü ,172.109959,40 TL lik hacim oluştu. Evet rekor olması gerekiyor ,en azından son 15 gündür bu hacime ulaşmamıştı .

4. Şirket yıl sonuna kadar yapacagim dedigi hisse satışıni bir günde yapmiş..Yeni maliyetlee olustu..Önümüz iyice açildi diye düşünüyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by Tekniksiz Yazıyı Oku
    Şirket yıl sonuna kadar yapacagim dedigi hisse satışıni bir günde yapmiş..Yeni maliyetlee olustu..Önümüz iyice açildi diye düşünüyorum..
    böyle yönetime de çok teşekkürler...sağolsunlar hem kendileri hem biz kazanıyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by Korvet Yazıyı Oku
    Sn polimen, bu ne anlama geliyor tşkler
    Hisse geri alım proğramından vazgeçildi. Şirket şimdiye kadar geri alınan hisseleri yıl sonuna kadar satacağım dedi ve bugün haberin arkasından sattı. Hisse üzerindeki belirsizlik ve baskı kalkmış oldu. Borsa belirsizlikleri sevmez

7.  Alıntı Originally Posted by Polimen Yazıyı Oku
    Hisse geri alım proğramından vazgeçildi. Şirket şimdiye kadar geri alınan hisseleri yıl sonuna kadar satacağım dedi ve bugün haberin arkasından sattı. Hisse üzerindeki belirsizlik ve baskı kalkmış oldu. Borsa belirsizlikleri sevmez
    Teşekkür ederim herkese bol kazançlar
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

Sayfa 230/606 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •