Sayfa 231/290 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Sen Kürdistan için Türk halkının çocuklarını katlederken "Aşiti" yok ama suçun bedelini kellenle ödeme zamanı gelince .ötün üçbuçuk atacak "Aşiti" diye yalvarıp kelleni kurtaracaksın öyle mi!

Beşiktaştaki Barış Sokağının adına Kürtçede barış anlamına gelen Aşiti eklenmişdi.. PKK/hdp'li Hakkari ile kardeş belediye olan Beşiktaş BB.Murat Hazinedar, Bu kararı Beşiktaş Belediyesinin CHP ve AK Partili üyeleriyle birlikte çıkardık." demişti.. https://www.diken.com.tr/besiktastak...asiti-eklendi/

2. Ak-Seçmenin gözü kör değil Reyizin TarımKredi marketlerine gidiyor fiyatların zincir marketlerden fazla olduğunu görüyor ama pahalılık yine de zincir marketlerin suçu diyor, bu zincirlerin "Müslüman" olduğunu bile bile hem de.. Geçmişde 1 yıllık iktidarları bile pahalılıktan suçlayan adam Reyizin 19 yıllık iktidarını suçlayamıyor.. 19 yıldır müslümanız Reyiz giderse yine eskisi gibi ateyiz oluruz diye korkuyorlar herhal!
    https://www.youtube.com/watch?v=rMu5V6CEk-g

3. Rusya Dışişleri Bakanlığı:

ABD evinize girdiğinde

hayatta kalmak,

soyulmamak ve

tecavüze uğramamak

zordur.

Bu davetsiz misafirleri kapılarının eşiğinde bulan

Kuzey Amerika yerlileri (kızılderililer MKA55)

Koreliler,

Vietnamlılar,

Iraklılar,

Panamalılar,

Yugoslavlar,

Iraklılar,

Suriyeliler ve

daha çok sayıda şanssız insanın ekleyecek çok şeyi var.

https://www.aydinlik.com.tr/haber/ru...-zordur-270848

Hala Kazakistan’da Blinken ağzı ile konuşan ..çlere şaşırıyor muyuz?

HAYIR...

4. Kürdistan istiyoruz diyen insanları dağda öldürüp meclisde beslersen dünya sana .ötüyle güler..
    Ümit Özdağ; Neden "HDP siyasi parti değildir" diyoruz? Çünkü HDP, hem zihinsel, hem bedensel, hem ilkesel hem de hedefsel olarak pkk terör örgütünün içinde ve emrindedir.
    Pasa_Osman @pasa Son dakika... TSK tarafından etkisiz hale getirilen PKK'lı terörist Volkan Bora'nın cep telefonundan, sevgilisi HDP'li milletvekili Semra Güzel ile çekilmiş fotoğraflar çıktı. https://mobile.twitter.com/umitozdag...10879219044353

5. Tıpış tıpışlar, önce "HDP, PKK'dır" diyeceksiniz "Hem Ata hem Apo" diyerek insanları enayi yerine koyan Dersimli Kürtçüyü lanetleyip kovacaksınız "Ya Ata ya Apo" diyen Ümit Kocasakal gibi insanlara partiyi teslim edeceksiniz ki sonra Atatürkçüyüz demeye hak kazanabilesiniz. Yoksa evlat olsanız sevilmeyeceksiniz..

6. ....kardeşim Kusura bakma bi boku yedik buraya girdik... Sabahtan beri sike sike geliyorlar bizi Bursa'ya gidiyoruz.. meraktan girdik yemediğimiz yarak kalmadı cebimizde para bitti şimdi karttaki son limiti kullanıyoruz.. bi daha girersem bu yola var ya, bu yol.. inşaatından tut çalışan müteahhitine kadar ziksin beni.. ulan bu nedir amına koyayım yahu imanımızı gevretti zepevenkler.. https://www.youtube.com/watch?v=nJdyp8ZmVAs
    Önce Ak Dayılara bu paralı geçişlerde bi geçireceksin.. Ondan sonra da yukardaki kardeşimiz gibi saydırmaz da hala "Ne güzel köprüler yollar yabdılar.." derse elleme bırak zikilmesin diye uğraşma, dayılar resmen bu işden zevk alıyor demektir..

7. Kılıçdaroğluı: ‘Niye aldılar S-400'ü Yunanistan mı, Irak mı, Suriye mi bize saldıracak. Düşürdüğümüz uçağın bedeli olarak aldık onu.' dedi.
    KK aynı iğrenç tutumunu inatla adanmışlıkla sürdürüyor... Çin'den ve ABD'den de uçaklarını düşürdük diye mi HSS istedik! ABD daha dün ajanı Fetö'nün ordusunu kullanarak Türkiye'ye saldırmadı mı? Yarın da Suriye ve Irak'ta yaptığı gibi Kürdistan için Türkiye'ye saldırmayacağım diye sana senet mi verdi?

8. Kılıçdaroğlunun AleviZaza olması PKK Diyanetçilerinin SünniKürt olması önemli değilmiş demek ki.. Onları bu toplantıda birleştiren Etnik milliyetçilik değilse nedir? ..İşte PKK Diyaneti DİAYDER yöneticilerinin TAPE'leri, bunlar hala yalanlanmadı.. Bu adama Atatürk konusunda tarafsız demek yanlış olur, tam karşısında demek doğru olur..
    ENVER KARABEY: Muhakkak senin bu söylediğine karşı şunu söyleyebilirim.
    İmamoğlu bizimle toplantı yaptı. Seçimden önce Kılıçdaroğlu ile beraber, onlar da bizi hafife almıştı. Fakat bizim sorduğumuz sorulara karşı, bizim sunduğumuz stratejiye karşı adamlar itiraf etti.
    İmamoğlu, hem gazetede hem de bir televizyon programında dile getirdi. Dedi ki: “Ben Safii imamlarıyla toplantı yaptım, bana birer el oldular adeta.”
    HAMZA AYDEMİR: Evet Safii imamı alımı yapacağını söyledi.
    ENVER KARABEY: Kılıçdaroğlu ile Sişli’deki yaptığımız toplantıda, “Ben bilmiyordum bu meselelerin bu toplantıda konuşulacağını, yoksa dosya ile hazırlıklı gelirdim” dedi. O kafasından, ya simdi birkaç imamdır diye düşündü bizim bu kadar donanımlı olacağımızı zannetmiyordu.

İBB BİZDEN GASSAL İSTİYOR.....
    DİAYDER’in mali işlerinden sorumlu olduğu iddiasıyla yargılanan Rıza Oğur’la ilgili iddianameden iki bölümüaktaracağım.
    RIZA OĞUR: Beni dinle. Büyükşehir Belediyesi bizden gassal istiyor. Herhangi bir şey istemiyor. Kadroya yerleşeceksin, ölü yıkayıcı dört binin üstünde maaşı var. Sana uyarsa yarın gel yazdırayım adını.
    ABDULLAH ÖZER: Tamam Seyda, ellerinden öperim.

MAAŞIN 4’TE BİRİ ÖRGÜTE......
    RIZA OĞUR: Mele, Mehmet INAN beni aradı. Dedi ki ben memlekete gitmişim, benim üzerime bir şey yapmışlar maaşımı kesmişler. 3.000 (Üç bin) TL ödemisler, ben ne kadar vereyim bu ay diye sordu. Ben de Mele Ekrem’e sorayım dedim. Yani 3.000 (üç bin) TL almış, ne kadar vereyim dedi.
    EKREM BARAN: Yani Seyda’deki eskisiyle bir kıyas yapıp ödesin. Yani mesela geçen aylarda 4.000 (dört bin) TL alınca 1.000 (bin) TL ödüyorsa bu ay 3.000 (üç bin) TL almış, ona göre 700 (yedi yüz) TL versin. https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar...cikti-41978412

Sayfa 231/290 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •