Sayfa 231/339 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Günaydın herkese.. 174,90'da sağlam direnç görünüyor gibi.. Oralara dokunup geri dönüyoruz.. Eğer kırılırsa bambaşka hikayeler başlayabilir.. ilk hedef 175 ileri..

Bu arada gün içinde sürekli pc başında olamıyorum, forumun ara yüzünü telefondan kullanmak zor oluyor, foruma ait bir app uygulama vs bişey var mı ya da daha kullanışlı başka bir yol.. Bilgilendiren olursa sevinirim.

Herkese bol bereketli kazançlı günler..
    "..Ne dilersen Hak'tan dile,
    Kılavuz ol doğru yola.."

2. Bütün enerji hisseleri hatta borsanın çoğu hissesi pozitif iken bizim negatif olmamız rezalet...gerçekten de çok moral bozucu bir durum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Sorma at değiştirip geldiğim kağıt gidiyor bu yerinde saydı.bayrama moralsiz soktu puştlar

4. Diğer enerşi hisselerine avans veriyor sonra Asya steplerindeki Bi at gibi dağlara taşlara gidecek yorulmak bilmeyecek
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. Maksat bezdirmekse başarıyorlar.

İyi tarafı destek seviyelerinden aşağı salmıyor.
    Kötü tarafı tüm enerjiler iyiyken bunun sinir bozucu şekilde eksi olması.

Bir kaç tane enerji tedarik firması var, iki gündür onların kuyruğu gibi 2 puan geriden takip ediyoruz..
    "..Ne dilersen Hak'tan dile,
    Kılavuz ol doğru yola.."

6. Ben hiç bir zaman tüm hisselerim in aynı anda çıkmasını istemem biri yükselsin *3 yapsın satıp diğerinin üstüne komayayım isterim bu şekilde hep diğer türlü çıkışın iki katını yakalıyorum o sebeple yükselen kağıdını varsa keyfini sürün derim satış noktasını kaçırmayın hep daha karlı olacaksınız

7. Astor simensten 200 tane araç şarj ünitesi almış parayı simense bağlamış tavan tavan gidiyor biz kendi şarj ünitemizle güneş panellerinden elde ettiğimiz enerjiyi kullanan ünitelerimiz de olmasına rağmen yerimizde sayıyor olmamız komik oluyor biraz

8. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 231/339 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •