Sayfa 232/559 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 4471 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Adamların attığı golde ofsayt Yok ama var çalışmadığı icin yan hakem hatalı ofsayt verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Var düzeldi Var bile yenilmesin artık Fener diyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

ya yazmiyim yazmiyim diyorum

bu topal disinda adam mi yok sahaya surmeye!

UEFA kadrosuna almadığı Soldado’yu ligde kurtarıcı diye oyuna alan hocadan ne bekleyeceksin ?

Bugün bizi VAR kurtardı ..

Topunuzada cocunuzunuzada sokayım 3 kişi daha kado dışı bırakın

UEFA’da ilerlemek isteniyorsa yada ligde en azından UEFA’ya gidilmek isteniyorsa bu hoca gönderilmeli .. Hoca artık agziyla kuş tutsa bile kredisi bitti bundan sonra çok ciddi sorun yaşanır , bu yüzden bu hoca gönderilmeli ve Ersun Hocaya emanet edilmeli .. Bugün VAR 5 dk arızalanmasaydı golü vereceklerdi ve kaybedecektik suan ortalık yıkılmış bir hal alacaktı .. Alı Başkan gönder bu adamı ..

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kurmayları ile birlikte toplantı yapıyor. [DHA] / Son dakika

yakaladinmi aticaksin, 4-5 gol pozisyonunu harcadik

cok telasli ve acemi idik ceza sahasi icinde

yazik oldu!

Sayfa 232/559 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz