Sayfa 233/818 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 6542 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Çünkü zamanında aldım..
    Elimde olmasa yazmam merak etme..
    Bakmam grafiğine bile..
    Alginizi bozmayin. Dolar bazli grafige bakin, en son 40 cent gordukten 1 yil sonra kaci gormus?
    Satan varsa alan da var.

2.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Alginizi bozmayin. Dolar bazli grafige bakin, en son 40 cent gordukten 1 yil sonra kaci gormus?
    Satan varsa alan da var.
    alisutcu

1994 1998 2001 2008

Bunları unutun
    Her krizin kendi dinamikleri vardır..
    1 adım ötede RTE için uluslar arası mahkemede terörizm e destek veren lider diye dava açtıklarını düşün mesela..
    2. 3. adımları saymim..

Bakın öyle basit bir borç krizi falan değil bu.
    Borç yunanistana bile bişi yapmadı..

Bu borcumuzu kullanarak diz çöktürme projesi..Adamların ellerinde bizimle ilgili çok dosya var..

RTE ile olmaz dendi..
    Biz başkan yaptık..

NATO Müttefik Kuvvetler Harekat Komutanı Scaparrotti'nin ABD'li Papaz Brunson'ı ziyaret etme ihtimali bulunuyor - İHA

Türkiye'ye gelen Avrupa Kuvvetleri ve NATO Müttefik Kuvvetler Harekat Komutanı Curtis Scaparrotti'nin ABD'li Papaz Andrew Craig Brunson'un ziyaret etme ihtimaline karşı güvenlik önlemleri üst düzeye çıkarıldı.
    Dün Türkiye'ye gelen Avrupa Kuvvetler Komutanı ve NATO Müttefik Kuvvetler Harekat Komutanı Curtis Micheal Scaparotti'nin Ankara'da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a ile görüşmesinin ardından gözler İzmir'deki temaslarına çevrildi. İzmir'de Çiğli'deki NATO Hava Üssü'nde incelemelerde bulunacak olan Scaparotti'nin İzmir ziyaretinden önce, ev hapsine alınan ABD'li Papaz Andrew Brunson'ı ziyaret etme ihtimali de bulunuyor. Kritik ziyaret öncesi ABD'li Papaz'ın Alsancak'daki evinin önünde alınan güvenlik önlemleri de üst seviyeye çıkarıldı.
    Evin önündeki sokağa yunus polisleri konuşlanırken, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de devriye gezmeye başladı.

Bir ASKERİ komutan bir papazı neden ziyaret eder..
    Böyle devam ederseniz askeri yaptırımlar masada demek içindir..

Bakın ABD nin dış işlerinin bize gelmesi farklıdır..
    ABD G.Kurmay başkanının gelmesi farklı..

3. Satış varantları verildi, %50 nakit ile son alışlar yapıldı, %33 YK, %33 garan, %33 işc.. biraz da nakit..
    Kötü günde alınmayan hisse ne zaman alınır ki.. uzaya çıkıyoruz haberi ile mi

4. 2 bilemedin 3 tane Polyanna var burda % 30 dan fazla içeri girmiş hala acımadıki modunda.
    Emin olun maliyete gelsede versem diye iç geçiriyordur.
    Son düzenleme : fLameng; 02-08-2018 saat: 13:25.

5. o goygoycunun biri % 90 dolarda bekliyor zaten . buradakilerle aslında dalga geçiyor. keyfi gıcır.

6. Kimse kimseye sataşmasın..
    Kentuf aldım dedi
    Düşerken de maliyet yapıyorum dedi..
    Ben aldım dedim
    düşerken maliyet yaparım diyodum..fikir değiştirdim..
    Bazıları aldı zararına sattı
    Bazılarıda hiç almadı..

Kimseye sataşmayın..
    Burada ne kentuf fiyat belirliyor ne ben nede burada yazan bir başkası

3 küçük kafa keseniz şurada..

7.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    alisutcu

1994 1998 2001 2008

Bunları unutun
    Her krizin kendi dinamikleri vardır..
    1 adım ötede RTE için uluslar arası mahkemede terörizm e destek veren lider diye dava açtıklarını düşün mesela..
    2. 3. adımları saymim..

Bakın öyle basit bir borç krizi falan değil bu.
    Borç yunanistana bile bişi yapmadı..

Bu borcumuzu kullanarak diz çöktürme projesi..Adamların ellerinde bizimle ilgili çok dosya var..

RTE ile olmaz dendi..
    Biz başkan yaptık..

NATO Müttefik Kuvvetler Harekat Komutanı Scaparrotti'nin ABD'li Papaz Brunson'ı ziyaret etme ihtimali bulunuyor - İHA

Türkiye'ye gelen Avrupa Kuvvetleri ve NATO Müttefik Kuvvetler Harekat Komutanı Curtis Scaparrotti'nin ABD'li Papaz Andrew Craig Brunson'un ziyaret etme ihtimaline karşı güvenlik önlemleri üst düzeye çıkarıldı.
    Dün Türkiye'ye gelen Avrupa Kuvvetler Komutanı ve NATO Müttefik Kuvvetler Harekat Komutanı Curtis Micheal Scaparotti'nin Ankara'da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a ile görüşmesinin ardından gözler İzmir'deki temaslarına çevrildi. İzmir'de Çiğli'deki NATO Hava Üssü'nde incelemelerde bulunacak olan Scaparotti'nin İzmir ziyaretinden önce, ev hapsine alınan ABD'li Papaz Andrew Brunson'ı ziyaret etme ihtimali de bulunuyor. Kritik ziyaret öncesi ABD'li Papaz'ın Alsancak'daki evinin önünde alınan güvenlik önlemleri de üst seviyeye çıkarıldı.
    Evin önündeki sokağa yunus polisleri konuşlanırken, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de devriye gezmeye başladı.

Bir ASKERİ komutan bir papazı neden ziyaret eder..
    Böyle devam ederseniz askeri yaptırımlar masada demek içindir..

Bakın ABD nin dış işlerinin bize gelmesi farklıdır..
    ABD G.Kurmay başkanının gelmesi farklı..
    Vallahi amerikanin mandasi olalim o zaman. 80 milyon kisinin haysiyeti yok mu? Borcluysak faiziyle odemesini yapiyoruz. Bunu santaj malzemesi yapip bize farkli muamele yapacaklarsa elbet yeni bir dunya kurulur, biz de bir yerinde otururuz.
    Kusura bakmayin bu yaklasim bana uymaz. Kredi karti borcu var diye bankaya karisini kizini peskes cekecek adam var mi bu memlekette? Yatar cikariz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    abi tarihi tepeyi

kırmış çanak çömlek patladı alabilirmiyim
    dediği gün çakarız malları

5.054 usd satış ---- xxx dayanamadım 2.04 ten ykbnk alış yaptım.
    bunun taban olacağı yok.

alışların resmini saklıyorum ilerde hatıra olarak bakariz.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 233/818 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •