Onemli Gunler Banner
Sayfa 233/503 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    Borç 36 milyon lira artmış...
    kasada ki para ve alacak ise 195 milyon lira iken , 265 milyon liraya yükselmiş.
    Hepsini çözdüm de bu para kasaya nereden, nasıl geldi onu çözemedim açıkçası. Boru değil ödenmiş sermayenin 6 katı. Bu işlerden anlayan biri anlatsın bunu...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Bu hısse 3 aylık konsolıdede 102 mılyon kar elde ettı ? nasıl olurda 4, donemde sadece 114 mılyon oluyor ? anlamıs dedılım sadece son 3 ay ıcın a1 kapıtalden 15 mılyon geldı- bırak a1 lıfe ıle rtalbın satıslarını - 9 aylıktakı 102 mılyon konsolıde karın uzerınde a1 kapıtalın son 3 aydakı30 mılyon karının 15 mılyonunu koy 117 mılyon yapar.. e pekı rtalbın ve a1 lıfen son 3 aylık karı hıc mı yok ?? akıl alır gıbı degıl , bırı anlatabılır mı rıca etsem.benmı yanlıs bakıyorum ?

3. Şirketin ozkaynaginin 350 milyon lira olmasıni bekliyorduk. Şirketin bir büyüme politikası olduğunu teyit etmiş olduk bu bilanço ile

Geçen seneye oranla hem şirketin vsrligi , hemde kar oranı 1 misli büyüdü

Şirket çalışmış ve kazanmış

İnşaallah bu performansı pazartesi tahtada göreceğiz
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

4. bilançosu güzel gelmiş, geçen seneye göre karını katlamış. ölü toprağını atarız inşallah artık

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Hepsini çözdüm de bu para kasaya nereden, nasıl geldi onu çözemedim açıkçası. Boru değil ödenmiş sermayenin 6 katı. Bu işlerden anlayan biri anlatsın bunu...
    30 milyonu ticari alacaktan

35 milyonu A1 kapitale verdiğimiz cash paranın karşılığında ki senet

11 milyon lira KDV iadesi v.s , vergi varlığımız

Kalanı gulerden gelen cash
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

6. arkadaşlar a1 lıfe ın konsolıdasyonda rtalbe olan katkısı yada zararını kaçıncı sayfada cepten bakıyorumda, dısardayım rıca etsem yazarmısın hangı sayfada..

7. %100 bedelsiz sermaye artırımı kararı almasını bekliyoruz bilançoyu inceleyince

8.  Alıntı Originally Posted by külyutar Yazıyı Oku
    %100 bedelsiz sermaye artırımı kararı almasını bekliyoruz bilançoyu inceleyince
    kulyutar rıca etsem, bana a1 lıfen bılancoya olan katkısını gosteren faalıyet rapor sayfasını soylermısın. tl fan sayfalar bakmak zor oluyor

Sayfa 233/503 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •