Sayfa 234/899 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    keko da neşesiydi forumun o da gitti. oblonun yaptığı videoyu izleyip izleyip gülüyorum
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    keko da neşesiydi forumun o da gitti. oblonun yaptığı videoyu izleyip izleyip gülüyorum
    E iste adama videolar yapip, adam da %50 cakinca bir ayda, hem de videodaki ilk hisseden, bunu yazmamak olmaz benim demek istedigim. Adil davranmak gerekiyor.

Amma gulmustuk yahu!

https://youtu.be/KfUvUSQl32k

Ahmet Kırman,,"ABD deki ciner le ortak yatırımımız biterse,soda külü alanında dünyanın en büyük beş oyuncusundan biri konumuna ulaşacağız"demişti.
    yatırımın süresi 3-4 yıl.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Ahmet Kırman,,"ABD deki ciner le ortak yatırımımız biterse,soda külü alanında dünyanın en büyük beş oyuncusundan biri konumuna ulaşacağız"demişti.
    yatırımın süresi 3-4 yıl.
    cinerden de bir sıyrılsa ordan. tüm haklarını alsa. ciner pis şirket...

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    E iste adama videolar yapip, adam da %50 cakinca bir ayda, hem de videodaki ilk hisseden, bunu yazmamak olmaz benim demek istedigim. Adil davranmak gerekiyor.

Amma gulmustuk yahu!

https://youtu.be/KfUvUSQl32k
    her izlediğimde kasıklarım yırtılıyor gülmekten. sağolsun obblo.

7.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    her izlediğimde kasıklarım yırtılıyor gülmekten. sağolsun obblo.
    Bilmukabele.
    keko "UV, UV" diye anlamsız gerekçelerini haklı çıkartmaya çalışanlara tek celsede kesti cezayı Karel' de helal olsun.
    Daaa! Videoya konu olma nedeni o değildi ki.

"Çıkarımınız bir doğruyu işaret ediyor olsa bile, gidiş yolunuz ve sağlamanız yanlış ise... O doğruya ulaşmanız tesadüfidir!"

Soda' yı ilk aldığında "bollinger...", "6,8,12TL" dediğinde, yöntem meselesinde nazik uyarımı da refüze edince...
    Maalesef önceki "Soda'cı" tecrübelerinden kaynaklı yedi etiketi benim kafamda.

Sonra işler yumuşadı elbet.
    Ayrıca "BY beni takip ediyor..." ifadesini kendisi de kullandı... Burada mı, Oralet topiğinde mi? Hatırlamıyorum.
    Dilerim Soda' da da, diğer yatırımlarında da kazanır, dilerim o haklıdır biz yanılıyoruzdur.

PS: 6.xx ler hayırlı olsun. Dilerim kapanış da böyle olur.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Bilmukabele.
    keko "UV, UV" diye anlamsız gerekçelerini haklı çıkartmaya çalışanlara tek celsede kesti cezayı Karel' de helal olsun.
    Daaa! Videoya konu olma nedeni o değildi ki.

"Çıkarımınız bir doğruyu işaret ediyor olsa bile, gidiş yolunuz ve sağlamanız yanlış ise... O doğruya ulaşmanız tesadüfidir!"

Soda' yı ilk aldığında "bollinger...", "6,8,12TL" dediğinde, yöntem meselesinde nazik uyarımı da refüze edince...
    Maalesef önceki "Soda'cı" tecrübelerinden kaynaklı yedi etiketi benim kafamda.

Sonra işler yumuşadı elbet.
    Ayrıca "BY beni takip ediyor..." ifadesini kendisi de kullandı... Burada mı, Oralet topiğinde mi? Hatırlamıyorum.
    Dilerim Soda' da da, diğer yatırımlarında da kazanır, dilerim o haklıdır biz yanılıyoruzdur.

PS: 6.xx ler hayırlı olsun. Dilerim kapanış da böyle olur.
    sn obblomovv seni görmek güzel. hep gel.

Sayfa 234/899 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •