Sayfa 235/467 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
    Bu hüküm, aynı zamanda olağanüstü halin ilanından önce yapılmış olan iflasın
    ertelenmesi talepleri hakkında, olağanüstü hal süresince nihai kararın verilemeyeceğine
    de amirdir.

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Deniz4837;
    666 ile aynı kişi olduğuna dair bir iddia var.
    Sen de mi be mesud? Bilmiyor musun Deniz Mujdat ve MKU'yu sever over, ben ikisine de uyuzum.

ünal Guest
    İflasın ertelenmesine dair nihai karar verilemez. Kararnamede izaha muhkim olan konunun, lisanı münasip ile izahatında; Ohal süresince iflası erteleyemezsiniz. Müracaatlara veya süren davalara iflas yönünde karar vermenizin mahzuru olmadığı gibi, ilk müracaatlara doğrudan ret vermek zorunludur diyor. Hukuk fakültesi diplomam yok maalesef. Ancak 2 ders verirsem diploma alabileceğim. Arabuluculuk için sınava girme hakkım var. Almış olduğum dersler kafi. Ticaret hukukunda çok iyi sayılmam. Ayrıca ceza davalarında da çok mağlubiyetim var. Nedeni de kendimi yeterli görüp davaları hafife almam. Ancak sanırım 10 bin civarında kazanılmış idari işlem davası var. İdare mahkemeleri ve bölge idare mahkemelerinde, danıştayda insan kendini efsane gibi görünce, bir gün geliyor kocaman bir tokat yiyiveriyor. Her şeyi bildiğini ve yeterli olduğunu düşünmek insanı zaafa düşürür. Sonu hüsran olur. Haddi aşan tavsiye oldu.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sen de mi be mesud? Bilmiyor musun Deniz Mujdat ve MKU'yu sever over, ben ikisine de uyuzum.
    Deniz kimseyi sevmez. Kimseye de uyuz olmaz. Her zaman izah ettiği gibi, onun sevgisi Törkişh Lira mertebesindedir. Sen deniz değilsin. Haa Mesud pek saf. Yahu telefondan deniz olurum, pc yada tabletten de 666 olurum. Aynı anda online olur. Birinden ötekine başlarım diyaloğa. Bu bir ispat olmaz yani. Hem aynı olsanız ne olur. Ayrı kişi olsanız ne olur. Kim olduğunuz değil, ne yaptığınız, ne söylediğiniz, ne kastettiğiniz mühim. Selamlar.

5. Yok be 666,
    Ben inanmadım. Hatta Deepimpect'e yanıldığı hakkında mesaj bile gönderdim. Ama şüphesi kalmasın. Burda yazanların pek çoğu sadece kendi menfaatlerini gözeterek yazdıkları için diğer okuyucular hep temkinli yaklaşıyor. Şüpheleri kalmasın diye.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Burdaki sorun arastirmaci kisiliklerinizin olmamasindan kaynaklaniyor. 3 sayfa arastiran bir alakamiz olmadigini net olarak anlayabilir.

Alıntı Originally Posted by mesud Yazıyı Oku
    Evet, ben de bi türlü göremedim MKU'nun 250bin virman olayını.
    Neyse çıksın ortaya. Şüphe kalmasın. Bakalım ne çıkacak? Nereye varabilecez?
    Neyini goremedin ki? Tarihi var miktari var burda.

mku'nun rontgenyhi

arastirmasini yaptim bunun. En bastan basliyalim.

Senlerdir hissesi yok finans'in.

ılk takasinda gorunen, 11.08.2014 tarihinde 28 fiyattan 250,000 lot. 7 mılyon lıra piyasa degeri!! Hissenin tarihinde yok bu islem hacmi. Yani bir yerden yollanmis ona.

6 ay o hisseler orda kipirdamadan duruyor. Tek lot alim satim yok finans'tan.

03.02.2015 tarihinde 4 fiyattan 250,000 lot baska yere virmanlanmis. 1 mılyon lıra piyasa degeri. Elde kalan sıfır.

3 gun sonra 06-subat-2015'te fınans sıfırdan baslıyor alımlara

Al resmini koyayim:

250 bin lot Is Bankasindan Finansa virmanlanmis.

6 at sonra da:

250 bin lot Finans'tan AK'a virmanlanmis.

MKU degildir bu muhtemelen. Onlarda oyle para yok. Kucuk yatirimcinin buyukbasi onlar. Ama onun alimlarinin bu 2. virmandan sonra duzenli olarak baslamasi manidar.

8. Buraya kadar tamam. Şimdi Müjdat Uslu'nun hisseleri Deniz Yatırım + Rönesans Yatırım.
    Doğru mu?

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 235/467 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •