Sayfa 235/636 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 5088 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Aha ben verdim (.)
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Özelden yazıcam günü vakti saati gelince.Ama orada short değil long olmak hayrına olur şimdiden söyleyip ben uyarımı da yapayım.

Tahtacı abi valla dut ağacı sallar gibi sallıyorsun gerçekten çok insafsızsın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. 35.20 nin üstüne atsaydı bugün iyi olurdu ama olmadı sağlık olsun

4. Attırtır mı o bilmiyor mu piyasada 18:00 e doğru ne olacak. Ortamdan maximum faydalanmanın peşinde o.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. 5 10 lotluk alımları sevmim ben

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Benimde yaşım 48. Bana takılırsanız biraz o 10 yılı telafi ederiz. İnşallah.

Kusur estağfurullah.

Beni böyle konuşturan trend.
    Kesinlikle trend ve Borsada bir değişimin olması..

25 yıldır Pay piyasalarındyım son 6 aydır olanlar Ders niteliginde BİST100 de ve piayasalarda..

Her zaman söylüyorum BÜYÜK RESMİ göremeyenler yaya kalır bu piyasada..

saygılar..

YTD..

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Endeks aşağıdaki gape gözü dikerse yara bere içinde geri gelebilirsiniz yalnız dikkat.

Tahtacı abi ne kastın be 33 değdir de rahatla dünden bu yana bu kadar gereksiz çalkalama yaptın.

Abi harbiden kafa buluyor yatırımcı ile.Hisseye inanmayan her adamı dökmek için atmadık takla bırakmadı.

Sayın Abartın niye öyle yorumladığınızı anlıyorum ama ben yine de o noktanın 1,96 USD referans alınması konusunda ısrarcıyım.

Çünkü orada aynı zamanda 2. cisi bollinger band içinde kalan 2 li tepe var.Küçük ve kısa zaman aralığında olmasına rağmen bunun bu şekilde olması bence önemli.
    Sn.Zdx&Lunar Soul;Eskiden grafikleri de burada paylasırdınz teknik alaniz olarak..

Söylenenler teoride degil pratiktede zihnimize otururdu..

saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yok o kadarını da yazıp tutturursam burada efsane olurum.O abinin kendisi ile benim aramda.O anlar beni
    Yaz abi yaz sonra da Sizin-bizim ne içtiğimizi sorgulasınlar..

Sayfa 235/636 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •