Onemli Gunler Banner
Sayfa 235/1001 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

%85 enflasyona 3 aylık %27 ye bağladığına sevinmek nasıl bi hale geldik
    hepimiz mi ekonomist olduk
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Nkolay 25 yapmis .

3. Nkolay yazılımcıları ne tuhaf...

Hızlı menü var ancak buraya bono sat ı ekleyemiyorsun. Hızlı menü de bono al, ilk sırada...Her bir bonoyu satmak için 3-4 sayfaya gitmek zorundasın. Yine tüm bonoları sat diye de bir seçenek yok.

Kendi akıllarınca işlemi uzatırsak müşteri satmaktan yılar mı diye düşünmüşler.

AVM lerdeki yürüyen merdiven tasarımlarında yukarı çıkarken en kısa yol inerken tük katı dolaş mantığı ile aynı...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Vakıfbanktaki veznedeki bayana Akbanka eft yapıcaz dedim , miktarı görünce hemen ayağa kalktı beni üst kata çıkardılar 32-44 günlük size 24 verelim dediler kabul etmedim o kadar sıkılmışım borsadan 😀

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Nkolay 25 yapmis .
    daha çok yükselecek.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Vakıfbanktaki veznedeki bayana Akbanka eft yapıcaz dedim , miktarı görünce hemen ayağa kalktı beni üst kata çıkardılar 32-44 günlük size 24 verelim dediler kabul etmedim o kadar sıkılmışım borsadan ��
    bende 10k - 1 milyon arasını akbank mobilden 26 dan bagladım. 2017 ocaktan beri ilk defa bonoyu geçtiği için kısmen mevduata kaydım.
    -
    kamu bankaları düşük oran sever.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Nkolay yazılımcıları ne tuhaf...

Hızlı menü var ancak buraya bono sat ı ekleyemiyorsun. Hızlı menü de bono al, ilk sırada...Her bir bonoyu satmak için 3-4 sayfaya gitmek zorundasın. Yine tüm bonoları sat diye de bir seçenek yok.

Kendi akıllarınca işlemi uzatırsak müşteri satmaktan yılar mı diye düşünmüşler.

AVM lerdeki yürüyen merdiven tasarımlarında yukarı çıkarken en kısa yol inerken tük katı dolaş mantığı ile aynı...
    amaç müşteri bonoyu satmasın.
    Bunu tefas fon ekranında da görürüz. banka/kurum kendi fonlarını öne çıkartır.

8. TUİK e göre 1 yıl önce ev eşyaları yüzde 93 artmışmış...

Bu hafta BİM e yeniden gelen dikey çamaşır kurutmalığı 399 TL. Halbuki onu geçen yıl 129 a almıştık.

Yine 400 TL lik mikrodalga 2500 TL ye, 500-700 aralığında satılan uyduruk marka en küçük boy dondurucu 3500 TL ye satılırken bu yüzde 93 biraz masal gibi olmamış mı?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 235/1001 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •