Sayfa 235/315 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon
Arama sonucu : 2517 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. Yarın yokmuş gibi satmaya çalışıyorlar. Birkaç gün içinde taban yaptırmadan daha yüksekten satamazmı bunlar. Nedir bu acele.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Yarın yokmuş gibi satmaya çalışıyorlar. Birkaç gün içinde taban yaptırmadan daha yüksekten satamazmı bunlar. Nedir bu acele.

Tek kişi hocam elindekini bitirmek için aradaki emirleri alıp tekrar yigdi,yoksa.ismen için 60 milyon lira para tabandan kaldırması zor değil ama uğraşıyor herif meydan boş nasıl olsa

3. Tüm zamanların işlem rekoru kırılacak sanırım.

4. Bu normal bir satış değil,en az dört beş defa tabanı kaldırmalarına rağmen ,tekrar ısrarla hemde yüklü lotlarla satışa koymaları büyük bir fon çıkışı olabilir,adamlar almışsa kağıdı 17 -20 aralığında yüzde yüz karla boşaltıyor olabilirler ,insanın aklına başkada bir şey gelmiyor .mesele ellerinde ne kadar daha satılacak malın olduğu,ancak bu alemde her an biri çıkıp bu çöküşü göğüsleyebilir,birde oyyatla kıyaslıyorum ,bizim bu gün tavan yapmamız gerekirdi diye düşünmeden edemiyorum

5.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Bu normal bir satış değil,en az dört beş defa tabanı kaldırmalarına rağmen ,tekrar ısrarla hemde yüklü lotlarla satışa koymaları büyük bir fon çıkışı olabilir,adamlar almışsa kağıdı 17 -20 aralığında yüzde yüz karla boşaltıyor olabilirler ,insanın aklına başkada bir şey gelmiyor .mesele ellerinde ne kadar daha satılacak malın olduğu,ancak bu alemde her an biri çıkıp bu çöküşü göğüsleyebilir,birde oyyatla kıyaslıyorum ,bizim bu gün tavan yapmamız gerekirdi diye düşünmeden edemiyorum
    Emsali başarılı sektör yok,emsali olmayan satış baskısı da yok. BIST bugün kırmızı ise burdaki satışı karşılamaya çalışan ky portföy bozup burdan alisinin da ufak bir katkısı var buna. Bu karaktersizin maliyeti çok aşağıdaki böyle pervasızca hareket edebiliyor, yaptığı yanına kar kalacağı için spk falan hak getire. Satacaksan düzgün sat tabandan alıp tekrar ne koyuyosun bide kurumundan özellikle tavsiye yayınlanıyor nerden tutsan adilik.

6. Yine 2.2 milyon olmuş. Yarın ola hayrola.

7.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Destek neresi olabilir?oralara yatirim yapalim

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    35-36 TL ilk destek bana göre. Altına sarkarsa 30-31 TL'ye gelmesini beklerim ama mevcut ve potansiyel rasyolarla oraları göreceğini sanmıyorum.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

8. Pislik amacına ulaştı, ky panikledi ve arkasına lotlar eklendi.

Sayfa 235/315 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •