Sayfa 236/416 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 3324 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

1.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Teşekkürler özellikle Vakıfbank yılın ikinci yarısından sonra ipini kopartir gider deniyor, ben hiç almadım gerçi ama son derece ucuz olduğunu biliyorum.
    Henüz girmeyin alıma 4.12-08 aralıgınada gelebilir.F35 işi ve Halkbank işi gundemde biraz daha düdme riski var . City ve Credit alıma basladıgında alın ve cekilin kenara, Ykb ve Merril Robot zaten onlarda sınırsız ve fiyatsız alacaklar nir yuzde 20 lik artış olabilir.

POLTK bugün 5 bine yakın ve 40.5 ortalama ile işlem gördü. A1 CAPİTAL 55 bin adedi bu şekilde yediremez. Demek ki daha almak için kenara çekilmiş olma ihtimali kuvvetli.
    O kadar uzun bekleyip arkasından bakmamak için biraz daha sabırlı olmak gerekiyor.
    Bakın ben yarısını 36-38 arası sattım, sonra 46 dan geri alım yaptım. Tam acemi işi oldu yani.
    POLTK yukarı giderse üzülmemek için bir daha satmam. Düşerse yine alırım.

3.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    POLTK bugün 5 bine yakın ve 40.5 ortalama ile işlem gördü. A1 CAPİTAL 55 bin adedi bu şekilde yediremez. Demek ki daha almak için kenara çekilmiş olma ihtimali kuvvetli.
    O kadar uzun bekleyip arkasından bakmamak için biraz daha sabırlı olmak gerekiyor.
    Bakın ben yarısını 36-38 arası sattım, sonra 46 dan geri alım yaptım. Tam acemi işi oldu yani.
    POLTK yukarı giderse üzülmemek için bir daha satmam. Düşerse yine alırım.
    Aynen üstad size katılıyorum, ben beklemedeyim bunlar bir film çeviriyor ama tahminim geri çekilip soluklaniyorlar alım için, hiç bir hisseyi kaçıcak ucucak diye de atlamamak lazım giderse gitsin başka hisse mi yok ben de eskiden çok yapardım o acemiliği, sayın doctorfinans Halkbank da sebil duruyor anormal ucuz ama sanırım sizin favoriniz vakifbank, sizden ricam vakıfta alıma geçtiğinizde burdan yazarsanız sevinirim ben de bir durum değerlendirmesi yaparım naminiz yürümüş Vakıfbank ta ;0)

4. Bu günün pastası var mı arkadaşlar

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Selam arkadaşlar son zamanlarda ki hızlı alımlar bitti ama izlenimim tahtayı fazla kaldırmadan ufak ufak toplanıyor gibime geliyor, hala yükseliş trendi devam ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Aynen üstad size katılıyorum, ben beklemedeyim bunlar bir film çeviriyor ama tahminim geri çekilip soluklaniyorlar alım için, hiç bir hisseyi kaçıcak ucucak diye de atlamamak lazım giderse gitsin başka hisse mi yok ben de eskiden çok yapardım o acemiliği, sayın doctorfinans Halkbank da sebil duruyor anormal ucuz ama sanırım sizin favoriniz vakifbank, sizden ricam vakıfta alıma geçtiğinizde burdan yazarsanız sevinirim ben de bir durum değerlendirmesi yaparım naminiz yürümüş Vakıfbank ta ;0)
    Sevgili Arkadaşlarım ; Ne yazık ki şimdi okudum. 4.34 ilk destekti oradan almak gerekirdi, Asagı sarksaydı 4.08-12 kesin alım yeri idi . Cıkıştada da ilk hedef 4.52 gecerse 4.76 ve 4.92 . Benim ilk hedefim 5.15. Bugun S&P Acıklama sı gelince 4.52 yi hızlı gecti. Aracıkurum dagılımını sesns içi realtime gorebilseniz; Merril ve Credit alıma baslayınca sizde DALIN ALIMA. TEB bugun biraz City den satana mal almaya calıstı ama basaramadı. F 35 ile biraz ertelemeli haberler kotu gelmezse 1.5 ay içinde VAKBNK dahada yuksrı gider. FK ve PD/DD en ucuz banka vede Bilanco saglam.POLTK , da bekliyorum 46’ı gecirsin
    Ben 54 e kadar Söz 20 bin lot verecegim. Bana daha onceOZRDN yi yapsn gurup teklif yapmıstı. 42 den Poltk larımı almayı. Eger o grup sa A1 bu tahtayı uzun sure taşıyamaz. Yabancı Fona pazarlarmayı dener. Tahtadan da cıkamaz .O miktar alıcı yok .Benimgibi bir surü yatırımcı nın maliyeti 18-22 arası idi bir yıldır taşıdık .Satar herkes bence özellikle İş ystırım ve Piramit satabilir

7.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Sevgili Arkadaşlarım ; Ne yazık ki şimdi okudum. 4.34 ilk destekti oradan almak gerekirdi, Asagı sarksaydı 4.08-12 kesin alım yeri idi . Cıkıştada da ilk hedef 4.52 gecerse 4.76 ve 4.92 . Benim ilk hedefim 5.15. Bugun S&P Acıklama sı gelince 4.52 yi hızlı gecti. Aracıkurum dagılımını sesns içi realtime gorebilseniz; Merril ve Credit alıma baslayınca sizde DALIN ALIMA. TEB bugun biraz City den satana mal almaya calıstı ama basaramadı. F 35 ile biraz ertelemeli haberler kotu gelmezse 1.5 ay içinde VAKBNK dahada yuksrı gider. FK ve PD/DD en ucuz banka vede Bilanco saglam.POLTK , da bekliyorum 46’ı gecirsin
    Ben 54 e kadar Söz 20 bin lot verecegim. Bana daha onceOZRDN yi yapsn gurup teklif yapmıstı. 42 den Poltk larımı almayı. Eger o grup sa A1 bu tahtayı uzun sure taşıyamaz. Yabancı Fona pazarlarmayı dener. Tahtadan da cıkamaz .O miktar alıcı yok .Benimgibi bir surü yatırımcı nın maliyeti 18-22 arası idi bir yıldır taşıdık .Satar herkes bence özellikle İş ystırım ve Piramit satabilir
    Teşekkürler sayın doctorfinans çok aydınlatıcı bilgiler verdiniz, Vakıfbank ve özellikle politeknik konusunda kafamda taşlar daha iyi oturmaya başladı şimdi, ben de daha çok savunma ve teknoloji kağıtlarındayim bir süredir pkart, Karel, Alcatel, kafein, ASELSAN gibi...

8. Poltk larınızı sakın satmayın bekleyin, A1 satamaz aldıgını , Dolayısıyla bırakın yukarı ceksin, Bana gore 52 ve üstü rakamlara goturmeli ve yeni alıcıyı bulmalı.

Sayfa 236/416 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •