Sayfa 236/504 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. twetterda herkes yazmaya basladı,

alıntıdır,

Bilançoda hata olabilir.
    Y.dışı gözükmüyor.
    İhracat göremiyorum.
    Bilançoya bir düzenleme gelebilir.
    ytd #rtalb

2. Bilanço da a1lifeden gelmesi gereken %55 lik kısım gelmemiş gozukuyor gelen bir şey yok.

Rakamsal anlamda hiç bir şey yok

3.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    Bilanço da a1lifeden gelmesi gereken %55 lik kısım gelmemiş gozukuyor gelen bir şey yok.

Rakamsal anlamda hiç bir şey yok
    bu nasıl olur ya.. twetterdada bırkac kısı yazmıs..

4.  Alıntı Originally Posted by Hoccu Yazıyı Oku
    Misafirlikteyim dipnotlara bakamadım sizin gibi insanalar sebebi ile bildiklerimi aktarmıyorumda yoksa Rta yı ilgilendiren farklı şeylerde biliyorum hiç bir yorum olmayan belgeli istatistik bilgi paylaşıyoruz yaftalanıyoruz bunu da senin gibi boş show yapan tipler ile saho gibi ona buna sataşan boşlardan ben gemimi yürütürüm siz boşunuzu yapın Rta dan pandemi başında 8 kat para kazandım sıra Günlerde sen kazandığın çorba parası ile saho giblerine showunu yap
    Ben ilk yazımdan bugüne burada değer yatırımcısı olmadığımı söyleyen ve sadece trade eden biriyim. Herkes de bunu bilir. Bu bakımdan bilançonun nasıl geldiği zerre umurumda değil çünkü buradaki pozisyonumun benim için hiç bir kıymeti yok.

Sadece yurt dışı satışları en iyi siz takip ettiğiniz için size danışma maksatlı yazdım o mesajı. Alınganlığa gerek yok sayın hocam. Varsa bir cevabınız buyurun...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

5. A1 lıfen sadece gıderlerı mı ıslenmıs. 13 mılyon zarar yazmıs dıyor bırılerı.. A1 lıfen hasılatı bılancoya kaydedılmemıs.. Neler oluyor.

6. İlk baktığım yer yurt dışı satışlar yurtiçi son 3 ayda 180 den 399 a çıkmış, yurt dışı 93 ten 9,6 ya düşmüş ,bunun açıklaması olmalı , fatura ile yurt dışı ,yurt içimi gösterildi, o zaman 9 aylık nasıl 93 mn oldu.Yaklaşık 83 mn yurt dışı satış yok.

7. 3. çeyrek bilanço da y.dışı satışları 93m gozukurken.
    1 yıllıkta 9m gozukuyor.

8.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    3. çeyrek bilanço da y.dışı satışları 93m gozukurken.
    1 yıllıkta 9m gozukuyor.
    hocam bu bılgıye hangı kapın kacıncı sayfasında gördunuz rıca etsem yazamrısın ben bulamıyorumda

Sayfa 236/504 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •