Sayfa 238/1001 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: Viop LIV

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    hiç sorma dün de bana 16 yaşında erkek çocuğu borsada yatırım yapacağım demez mi?
    Öğretmen arkadaşım 14 yaşındaki oğluyla yanıma geldi, çok hevesli, aracı kurumu görmesini istedim, 5-10 bin tl ile işlem yapsın dedi, bende burası kumar masası 5-10 la başlar, alışır ileride 50-100 ister dedim, hesap açtıralım mı dedim, biz bir daha düşünelim diye gitti

2. not artırımında önemi olan temel veriler değildir.
    belirleyici olan koncektür dür.
    çok eskiden şey derlerdi, tamam temel verileriniz iyi ama bişi riskiniz var.
    neydi şimdi unuttum.
    afilli bir kelimeydi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. varlık fonu ve bofanın aynı tarafta banka satmaları hoşuma gitmedi , badem sporun yönettiği tahtaların bugun zayıf hacimleri oyuna girmemeleri , sadece koç şirketleri ile ortada top çevirmeleri
    yemliyorlar mı başka film mi anlamadım.

4. Bankaları faizciler alıyor diye orada ellerini taşın altına koymazlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. elim sata gitmedi daha...

elimde patlayacak mı göreceğiz....

hoş gene toparlar ama malsız kalmak da fena

kötü alıştık...

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Sohbet geçen haftaydı 9 lira üstündeymiş maliyeti. 400 milyon lot diye hatırlıyorum.
    O kadar lotu 9 lira ortalamayla toplamak da başarı. Eğer gerçekse acayip bir rakam

SPOT, bugün kü haberin ne düşeceğini muhtemelen BofA biliyordur, bakalım kapanışta alacak mı!

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Öğretmen arkadaşım 14 yaşındaki oğluyla yanıma geldi, çok hevesli, aracı kurumu görmesini istedim, 5-10 bin tl ile işlem yapsın dedi, bende burası kumar masası 5-10 la başlar, alışır ileride 50-100 ister dedim, hesap açtıralım mı dedim, biz bir daha düşünelim diye gitti
    aslında okullarda finansal okuryazarlık okutulmalı. çok erken yaşta çocuklar tanışmalı.

kumar olarak değil, yatırım olarak anlatılmalı. değer yatırımı öğretilmeli.

yoksa çakalların peşinde tüyo peşinde koşarlar. sermaye sıfıra düşer.

Sayfa 238/1001 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •