Sayfa 239/672 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1. Adamlar çok profesyoneller. Tahtada fazla yatırımcı yok, hep kendileri.
    Tahtayı öyle tanıyorlar ki, çok rahat top kpşturuyorlar, hiçbir grup buraya bulaşmıyor, herkesi bezdirmişler.

2. Saha Kurumsal,İş GYO'nun Kurumsal Yönetim Derecelendirme notu 10 üzerinden 9,48'e çıkardı

Kuruluştan konuya ilişkin yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

2012 yılından itibaren Borsa İstanbul Kurumsal Yönetim Endeksi'nde yer alan İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. (SAHA) tarafından 5 Aralık 2017'de yayımlanan yeni Kurumsal Yönetim Derecelendirme Raporu doğrultusunda "%94,76" notu (10 üzerinden 9,48) ile derecelendirildi.

SAHA bu derecelendirme çalışmasında, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Ocak 2014 tarihinde yayınladığı Kurumsal Yönetim İlkeleri'ni baz alan yeni metodolojisini kullanmış olup, İş GYO'nun kurumsal yönetim derecelendirme notunun ağırlıklandırılmış dört ana bölüm itibariyle dağılımı ise şöyledir:

Ana Bölümler Ağırlık Not
    Pay Sahipleri 25% 91,49
    Kamuoyu Aydınlatma ve Şeffaflık 25% 98,46
    Menfaat Sahipleri 15% 96,70
    Yönetim Kurulu 35% 93,63

Ortalama Derecelendirme Notu 94,76

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin kurumsal yönetim ilkelerine verdiği önem, bunu sürekli ve dinamik bir süreç olarak yürütmekteki isteklilik ve bu doğrultuda gerçekleştirmiş olduğu iyileştirmeler göz önüne alınarak, şirketin kurumsal yönetim derecelendirme notu geçtiğimiz yıl 9,34 iken bu yıl 9,48 olarak güncellenmiştir.

SAHA tarafından hazırlanan Kurumsal Yönetim Derecelendirme Raporu'na www.isgyo.com.tr adresinden ulaşılabilir.

3. çok çok önemli **işchp yönetimi haberi varmı acaba.işfinansla başlayan iştirakın borsada borsa paylarının yaklaşık %75 el değişmi..neler oluyor..**başka örneği yok memleket borsasında..**kim karar verdi***??işfinanstaki yeni borsadan olma yapılanma mı**işgyo ve tskb hisselerini negatif etkiliyor..veya buradada öyle bir operasyonmu yapıyorlar.çok çok önemli**??işfinansın o dönem sorumlu müdürü şimdi işfinansıun an ortağı tskb ye atanmış**hisse göçüşleri neden ..yeni borsadan olma ortak kimin kararı ile oldu..nasıl ve hangi fiyatlardan oldu..***
    işchp yönetimi halkın emaneti bu grubun iştiraklerinde neler oluyor çok çoookk meraK EDİ,YOR...
    acaba siyasi partileremi yazsak neler oluyor veya basına mı..başka örnekde yok garip yani***..yani borsadan ortak**ve yüzmilyarca liralık özkaynak şirkete dolaylı taraftan olrtak ..hımmmm...

4. bu derece ye şeyide ekleselerdi şu çöp fiyattaki deftwer değerini**?????

5. Adamlar boşuna tuvalet kağıdı ile kıyaslamamışlar. Fakat tuvalet kağıdı da bundan fazla prim yapmış. Bu ne rezilliktir. Endeksle çıkmıyorsun,inerken iniyorsun..Bunları nereye şikayet etmek gerekiyor. Çimer, bimer etmek lazım
    YTD

6. altın, paslı teneke fiyatından işlem görüyor.
    beklemeye devam.

Genel kurularda bu yönetimin gorevden alinmasi lazim, kim istiyorsa genel kurula katilip önergesini verebilir .tepkinizi böyle koyun

Burda yazarak bir yere varılamaz.

Sayfa 239/672 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •