Sayfa 239/1006 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: Viop - XXII

1.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Takıları 1190 onstan falan bozdurmuştum. 90 tl falandı galiba. Vay beee. Yaşlandık aluminyum.
    Küfür etmenin emtia dilini bulmuşsun.

İcradan satılık mal almıyorum,almak isteyenler incelesin.

https://www.sahibinden.com/satilik/bankadan

3.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

Halkbank yanlış kişiye kredi vermiş gibi.

Fakir sağdan soldan borç alıp taksidi ödüyor zengin evi bırakıp kaçıyor gibi.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Canlı yayında özellikle ilerleyen saatlerde konukların kafası dağılıyor, ilginç bir şey söyleyeyim öne çıkayım derken Ankara dedikoduları ortaya çıkıyor.

Habertürk'de erken seçim ve Ali Babacan'ın cumhurbaşkanlığı adaylığı geçti mesela. Hayır ekonomi yönetimi verilecek diye de bir başkası itiraz etti sanki, o sırada bir şey hazırlıyordum.

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Mahsustan dikkatim dağıldı ayağına yatılmış ta olabilir pekala
    Ayy Çok yorgundum muhabbeti
    Olabilir. TV ye çıkanlar da profosyonel, moderatörü kulaklıktan yönlendirenler de profosyonel. Genelde moderatörler ortalama hatta biraz gerisinde zekaya sahip insanlar.

Konukları cep telefonundan sürekli besliyorlar. Gerçek şu ki konuklar bir nevi hoparlör konumundalar. Çok az kişi bilgi veriyor çoğu görüş aktarıyor.

6. Tam silmiştim ama bi ortamda
    Herkes mi tiyatrocu olur ya

7.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

sen almazsan o almazsa satıcının malı daha ucuza gider, bu anlayış iyilik değil düşmüşe daha büyük zulümdür
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Tam silmiştim ama bi ortamda
    Herkes mi tiyatrocu olur ya
    Geçen bir kadın profesör çıktı, kadını Sivas Cumhuriyet Üniversitesi'ndensin diye küçümseyici bir laf çaktılar, kadın gerçekten büyük tepki verdi, işçi çocuğu olduğundan başlayıp bir sürü bilgi aktardı.

Dikkat ederseniz konukların çoğu hukukçu ve hakaretini bile kanunlara uygun yapıyor, karşı taraf saf ise tepesi atıyor.

Bugün şunu düşündüm bir insanı laf ile hatta para ile bile mutlu etmek çok zor, ama isabetli bir laf ile delirtmek mümkün.

Sayfa 239/1006 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •