Sayfa 24/50 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 396 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Bitcoinde Yükseliş Kaçınılmaz

1. doge'nin nihahi hedefi 1(USD),doge fanları mutevazi, gözü tok insan evlatlarindan mutesekkil bir olusum, gercekten. doge'nin gunluk hayata adaptasyonu(alis, veris) bol ve hizli beles transferi.. made in japan , guney kore, ve Çinli, doge sevenler tarafindan her platformda dillendirilen bir konu..

2.  Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Doge grafigi okuyabileni parasi..

;)

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    .. sayin discover su tespit hakkindaki görüşleriniz nedir. ve diger katilimci arkadaşlar.....

yok macd, yok bilmemne grafiği, piyasa araştırması vs hiç bir şeyin bu konuda hükmü yok. var olan bütün grafikler regüle edilmiş yatırım kanalları için icat edilmiş analiz araçlarıdir. misal normal bir borsada her kağıdın günlük bir yükseliş ve düşüş limiti vardır. borsa istanbul'da her hangi bir kağıt tek bir seansta %10 üzerinde yükselemez veya düşemez. o seviyelerde tavan veya taban olur.

bir altcoin'in bir günde %90 değer kazandığı ortamlarda o grafik analizleri vs çalışmaz. ingiliz anahtarıyla vida açmaya çalışmak gibi bir mantıktan öteye geçmez. iki tane çizgi çekip kimin elinde kaç adet olduğu, günde ne kadar kazındığı, neye göre değer kazandığı veya kaybettiği belli olmayan btc için "teknik analiz" saçmalıktan öte değildir..

Yukardaki soru ve yorum koyinciler için yok hükmündedir
    Yatırım tavsiye degil

Aslında kaç gündür
    Ayıp olmasına aynini sormuyom
    Olmayan bişeyi alıp
    Olmayan şeyin olmayan analizini yapiyon

Bu biraz köydeki 50 kagitlik m*k hikayesi
    O ona o ona satar
    Sonunda bin kaat olur ederi
    Yerler
    Sonra şaşkın şaşkın
    Biz bu m*k u niye yedik
    Hikaye bunun gibiydi

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bu biraz köydeki 50 kagitlik m*k hikayesi
    O ona o ona satar
    Sonunda bin kaat olur ederi
    Yerler
    Sonra şaşkın şaşkın
    Biz bu m*k u niye yedik
    Hikaye bunun gibiydi
    .. eywallah erenler sagolasin.! "sen bilirsin" deyince kavga olmazmış. "sen bilirsin"..

7.  Alıntı Originally Posted by banucann Yazıyı Oku
    .. sayin discover su tespit hakkindaki görüşleriniz nedir. ve diger katilimci arkadaşlar.....

yok macd, yok bilmemne grafiği, piyasa araştırması vs hiç bir şeyin bu konuda hükmü yok. var olan bütün grafikler regüle edilmiş yatırım kanalları için icat edilmiş analiz araçlarıdir. misal normal bir borsada her kağıdın günlük bir yükseliş ve düşüş limiti vardır. borsa istanbul'da her hangi bir kağıt tek bir seansta %10 üzerinde yükselemez veya düşemez. o seviyelerde tavan veya taban olur.

bir altcoin'in bir günde %90 değer kazandığı ortamlarda o grafik analizleri vs çalışmaz. ingiliz anahtarıyla vida açmaya çalışmak gibi bir mantıktan öteye geçmez. iki tane çizgi çekip kimin elinde kaç adet olduğu, günde ne kadar kazındığı, neye göre değer kazandığı veya kaybettiği belli olmayan btc için "teknik analiz" saçmalıktan öte değildir..
    Mac o bu
    Beni ilgilendirmez.

Bir meta
    Hisse
    Zart zurt

Yasiyormu??

5 kez ayni hareketi belli boyutlarda yapmismi

Yapmis.
    Yapabilir mii
    Yapabilir.

Ok.

Gidip 10 bitcoin koymadim.
    Ama sizin gibi
    Benzer sayida aldim.
    Bitcoin cashler ile.

Cunku
    Bu grafigi gordum..

https://i.hizliresim.com/vjzdaD.jpg

Daha oncede paylastim.

20 btc de idi.

Sonuc
    83

1 1.5 ayda. ))

Gerisi tatava..

8.  Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Mac o bu
    Beni ilgilendirmez.

Bir meta
    Hisse
    Zart zurt

Yasiyormu??

5 kez ayni hareketi belli boyutlarda yapmismi

Yapmis.
    Yapabilir mii
    Yapabilir.

Ok.

Gidip 10 bitcoin koymadim.
    Ama sizin gibi
    Benzer sayida aldim.
    Bitcoin cashler ile.

Cunku
    Bu grafigi gordum..

https://i.hizliresim.com/vjzdaD.jpg

Daha oncede paylastim.

20 btc de idi.

Sonuc
    83

1 1.5 ayda. ))

Gerisi tatava..

... 12 btc, maalesef 6 adet sattik. cok teşekkürler. ne kadar cok cesitli görüş o kadar bilgi birikimi.. her ne kadar su an icin ihtimal dahilinde olmasa da. bilinç altimda yavas, yavaş su fikir yer almaya basladi. blockchain ve pesinden gelecek jenerasyon. "altin" 'ı tahtindan edebilir.. kabus gibi pardon Cüneyt Arkın gibi.. "nayırrr.! nolamaz..!"

Sayfa 24/50 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •