Sayfa 24/45 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 360 madde; 185 - 192 arası.

Konu: viop 24 muhabbet

İzmir Antalya farkmaz güney bölgede yüzüyo o balık
    İstanbul fiyatı fahiş olmalı
    Ben Bi kez tattım davette
    Tuzda yapıyorlar galiba tuza gömülü
    Demek damak tadı
    Ahım şahım gelmemişti

2.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bak bu tüyo çok işe yaradı
    Arap kızlara amerikan. amerikanlara Arap diycem kripto kimlik
    Onlarda Türkün gücü neymiş anlasın mamçaklar
    İşin enteresanı bizide arap sanıyorlar..... bol petrolümüz var sanıyorlar ve cok zenginiz onlara göre..... coğrafya cahili adamlar)

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    İşin enteresanı bizide arap sanıyorlar..... bol petrolümüz var sanıyorlar ve cok zenginiz onlara göre..... coğrafya cahili adamlar)
    Amerikalılar cahil cühela ya
    Dünyayı nası yönetiyolar anlamıyom

dolara gece son dk çakmışlar. tüm artıyı yemiş

pztesi bu durumda +500+1000 arasında açılış gelebilir bistte.
    .....yorgun demokrat.

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    İzmir Antalya farkmaz güney bölgede yüzüyo o balık
    İstanbul fiyatı fahiş olmalı
    Ben Bi kez tattım davette
    Tuzda yapıyorlar galiba tuza gömülü
    Demek damak tadı
    Ahım şahım gelmemişti
    Dogru hocam.... 3 4 saat deniz tuzu tercihen tuza basılıp derin dondurucu da bekletilir... pullu oldugu için biraz zahmetli bu yüzden deri komple temizlenir bembeyaz kalır balık öyle....kaya balıgı oldugu için az tutuluyor birde nesli tehlikede oldugu için satısı da yasak... tezgah altında bulabilirsin anca.... izmirde böyle, antalyada belki yasak yoktur.... istanbuldaki fiyatı bilmiyorum tabi. Ama burda 200-300 tl arasında değişiyor.. o lagos değildir belki lüferi koymuşlardır hocam... lagos yiyipte begenmicek insan yok bence... diyorum ya lagos dersin gider lüfer koyar önüne...
    Kalamar diye sübye koyan yerleri biliyorum ben

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Dogru hocam.... 3 4 saat deniz tuzu tercihen tuza basılıp derin dondurucu da bekletilir... pullu oldugu için biraz zahmetli bu yüzden deri komple temizlenir bembeyaz kalır balık öyle....kaya balıgı oldugu için az tutuluyor birde nesli tehlikede oldugu için satısı da yasak... tezgah altında bulabilirsin anca.... izmirde böyle, antalyada belki yasak yoktur.... istanbuldaki fiyatı bilmiyorum tabi. Ama burda 200-300 tl arasında değişiyor.. o lagos değildir belki lüferi koymuşlardır hocam... lagos yiyipte begenmicek insan yok bence... diyorum ya lagos dersin gider lüfer koyar önüne...
    Kalamar diye sübye koyan yerleri biliyorum ben
    Yok tuzu önümde kırdılar
    Tipi Lüfer değildi

Kalamar diye sübye koyanda olur tabi
    Zate denizden babamda çıksa üç aşşa beş yukarı aynı ya

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    vadeli kapandıktan sonra %1 kadar aşağı geldi dolar...pazartesi sabaha kadar geri dönmezse +500 olabilir +1.000 zor gibi bu rakamla ama daha da gevşerse olur...

rte nin açıklaması vardı ama ne zaman geldi bu açıklama tam bilmiyorum sadece iş bankası değil ŞİŞECAM da var falan diye birşeyler demiş...bunu nasıl algılar bakalım piyasa...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    dolara gece son dk çakmışlar. tüm artıyı yemiş

pztesi bu durumda +500+1000 arasında açılış gelebilir bistte.

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Amerikalılar cahil cühela ya
    Dünyayı nası yönetiyolar anlamıyom
    Bunların sırrı kurdukları kalantor aileler dostum.... onlar kalıcı, digerleri göçmen.... taban çok cahil olduğu gibi, üst kademeler ve oraya yetiştirdikleri kişiler dünyanın türlü bölgelerinden seçilmiş devşirme kişiler.... başarısının sırrı burda... senin en başarılı çocuğunu alır yetiştirir.... kendi ülke insanına kalsa başarılı olamazlar....

Sayfa 24/45 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •