Onemli Gunler Banner
Sayfa 24/198 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 185 - 192 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

Alıntı Originally Posted by hissedarim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bende 2008 lerden beridir bekliyorum ruchan al ruchan sat maliyet düşür diye diye bugünlere geldik. 10 bin lotla başladığım yolculuğa maliyetiydi ıvırıydı zıvırıydı derken 52 bin lota kadar alış yaptım bekliyorum. pişmanımki 0,64 ten aldığım 10 bin lotu vking satılıyor haberi le kısa sürede 2,16 yı görüp vermediğime sonra tekrar oraları görür diye diye hep ufak ufak aldım şimdi 52 bin lot la büyük zararlarda bekliyorum. Ev alacaktım satıpta zararı siğneye çekmeye içim elvermedi. Kredi çekmeye kalktım ev sahibi evi satmaktan vazgeçince derin bir nefes aldım.
    ya bunlar nasıl bir insan insan merak ediyor bunlarda et kemik kan vicdan hic yokmu ya nasıl birsey hayretler icindeyim ya yazık yazik bu insanlara hiç korkmuyorlar kul hakı yemekten ne diycen boyle adamlara çok denecek şey var ama bunlar anamaz bunlara demeyede degmez sadece Allah vicdan gözü versin bunlara başka denecek birsey yok bizler onlardan daha zenginiz onlar dunyanin en fakir insanlari bence ytd

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. firma para kazanamıyor.kazanamadığı yetmezmiş gibi,birde sürekli zarar edince,hisse yerlerde yatırımcı yok.küçük yatırımcı perişan,sonuç husran....

3. Yaşarlar okadar yanlışsınızki biz hem tükediyiz hemde yatırımcıyız kendinizi bize duşman etmeniz sizesadece zarar verir.siz alterranifsiz değilsiniz.bizi sadece küçük yatırımcı görmeniz,size çok büyük zarar verir.birdaha düşünmenizisize tavsiye ediyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Unutmayın biz tüketiniz olmazsa,sizin ürünleriniz hiç birşeye yaramaz.aklınızı başınıza toplamanızı tavsiye ederim.unutmayınız biz olmasak siz olmazsınız.

5. Ve yine unutmayınız.siz yokkende bu ülke ve bu millet vardı.sakın kendinizi olmazsa olmaz zannetmeyin.bu millet sizi bir silerse,soluğu fizyanda alırsınız.ve sizden öncekilerin size biraktığı ismin tam tersini sizdensonrakilere birakmak zorunda kalırsınız.

Viking, Kazablanka'da fabrika kuracak
    Viking Kağıt, yurtdışında fabrika yatırımları ile büyümesini sürdürmeyi hedefliyor

http://www.borsagundem.com/haber/vik...uracak/1179909
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by Osman Bey Yazıyı Oku
    Viking, Kazablanka'da fabrika kuracak
    Viking Kağıt, yurtdışında fabrika yatırımları ile büyümesini sürdürmeyi hedefliyor

http://www.borsagundem.com/haber/vik...uracak/1179909
    Para kaçırmanın yeni bir yolu...
    Yazıda birçok ürün uretiliyormus diye geçiyor...???????!!

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

8. vkingin yıllardır zarar etmesine sebep bulamadınız ya.sebep belli oldu.turkiyenin,hollanda ilişkilerinin bozulması.
    Son düzenleme : Mahir; 28-03-2017 saat: 14:51.

Sayfa 24/198 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •