Sayfa 24/917 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 7332 madde; 185 - 192 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Sn. VALENTİNE; '' Ciddi mal dağıtıldı '' konusunda size katılmıyorum. Evet bir kısım mal şutlandı K.Y. ye ama sizinki biraz abartı olmuş. Şu kadarını söyliyeyim , eğer bu güne kadar analizlerimde bir hata yapmamışsam sıkı çalışmamdandır. Kront BU SEN aĞUSTOS AYINDA yeni zirvelerini görecektir. A1 aldığı malın kime gittiği belli. Kurumlar takaslarda top çeviriyor bütün gün . O yüzden çok aşırı salacağını sanmam. Hatta yarın ++++ kapatabilir. 3 AY DAHA EN FAZLA BURADA TAKILIRIM. Asla Y.T.D.
    Bir musibet bin nasihattan iyidir sn Kafkas26, inşallah siz haklı çıkarsınız. Biz bu hissede neler gördük çok fazla yazıp moral bozmak istemiyorum. Olumlu yazacak bir şeylerim olduğu zaman geri dönerim.

2.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Bu hissede eski olan arkadaşların bu bilanço karşısında düşüncelerinin olumsuz olduğunu biliyorum. Bunun en çok etkisi geçmişte fonlardan alınan malının dağıtılarak hissenin aşşağı baskısı olmuş ama süreç değişti. Şu an fazla zamanları yok.Hissenin usd bazlı değeri 41 tl ise bence daha gidecek çok yolu var. Tabi yinede herkes kendi kararını kendi verecek. Elbette Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bol kazançlar.
    Sn Kafkas, merhabalar. Bu vesile ile bütün dostlara selam olsun. Bende oldukça eskiyim buralarda, ama fazla ses etmem. Öncellikle değerli paylaşımlarınız için teşekkürler. Neye göre fazla zamanları olmadıklarını düşündüğünüzü sorabilir miyim, teknik mi öle der?

3. Çok vasat bilonca geçmiş olsun begenmedim

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Bugün belliydi iyiki almadım yoksa gecem harap olacakti

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. Sen götür bunu bizde 41 kere maşallah diyelim
     Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Bu hissede eski olan arkadaşların bu bilanço karşısında düşüncelerinin olumsuz olduğunu biliyorum. Bunun en çok etkisi geçmişte fonlardan alınan malının dağıtılarak hissenin aşşağı baskısı olmuş ama süreç değişti. Şu an fazla zamanları yok.Hissenin usd bazlı değeri 41 tl ise bence daha gidecek çok yolu var. Tabi yinede herkes kendi kararını kendi verecek. Elbette Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bol kazançlar.
    Nakit kraldır.

1 Takaslar
    2 Teknik
    3 Yasaklar
    4 iç Güdü

Bu hissede bu sene 3 rakamlı fiyatların konuşulacağına adım gibi eminim.
    Yine söylüyorum 3 günde bu tahta da 1.5 Miyon hisse K.Y. ye devredilemez!
    Bu iş o kadar kolay değil! Bıraktıım Tekniği bir kenera Takaslar bile bunu bana net söylüyor.
    İdaalı olduğuma bakmayın. Bu benim bilgim dahilinde verdiğim karar düşüncemdir.
    Söylemlerim Yatırım Tavsiyesi olarak algılanmasın. Asla Olamaz!

Alıntı Originally Posted by Onelife Yazıyı Oku
    Sn Kafkas, merhabalar. Bu vesile ile bütün dostlara selam olsun. Bende oldukça eskiyim buralarda, ama fazla ses etmem. Öncellikle değerli paylaşımlarınız için teşekkürler. Neye göre fazla zamanları olmadıklarını düşündüğünüzü sorabilir miyim, teknik mi öle der?

Hocam öyle bir gücüm olsa idi 11 tlden 20 tl ye kadar 10 15 bin değil , yüzbinlerce hisse alırdım zaten.

Saygılarımla.
     Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Sen götür bunu bizde 41 kere maşallah diyelim

Sayfa 24/917 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •