Sayfa 24/111 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Bu arada bilgi acisindan sunuda paylasayim,daha gecen seneye kadar bu yol ile bilgisi olanlar, yola yakin olan Karatas parsellerinden ortalama 70 -80 TL araliginda yer topladilar, duydugum simdi o yerler icin 150 TL den fiat bictikleri. Su anda Ankaranin en cazip yeri olan Karatas ta sabir tasini catlatan arkadaslarin yeni bir sabir tasi alip biraz daha beklemeleri lazim. Hayal kirikligina ugramadan beklemelerinin karsiligini aldiklarini rahatca gorecekler

2. Merhaba,

Bugün Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ak Parti Mamak İlçe Kongresi'nde kısa da olsa İmrahor Boğaz Projesi hakkında açıklama yapmış.

http://www.haberankara.com/gokcek-im...suruyor/62232/

Tüm değerli forum üyelerine iyi akşamlar diliyorum.

3. Sosyapat ve mavsoromudur denilen şahıslar bakın söylenilen sözleri bir yerlerinizden anlamayın, bir yerlerede çekmeyin bu forumda çok kıymetli ve faydalı üyelerin hatırına size daha birşey demiyorum...İnsanları ümitsizliğe sürüklemekle gerçekleri saklayamazsınız şuan 2 emlsal fiyatları 1.200 tl...13 ekimden sonra 2000 tl ve her ay artacak... sosyapattan sonra mavsor denilen şahıs sende benim ve bu forumda insanların bilgi almasını sağlayan değerli dostları ağzınıza alırken önce besmele çekin bu benim kendimi peygamber yerine koyduğumdan değil sizin kötü niyet ve zihniyetinizden vugulanmış bir empatidir tabi anlayana....

4. 1269 y.abdal ıle ılgılı bır gelısme varmıdır acaba

5. İyi akşamlar arkadaşlar. Mühye karapınar mevkiinde 2 adet arsam var. 884 ve 972 parselde...Acaba bu dönem de m2 fiyatı ne kadar eder..yardımcı olursanız çok sevinirim. İnternette vs piyasa araştırması yaptım ama birbirinden acayip farklı fiyatlar var....

6.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bugün Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ak Parti Mamak İlçe Kongresi'nde kısa da olsa İmrahor Boğaz Projesi hakkında açıklama yapmış.

http://www.haberankara.com/gokcek-im...suruyor/62232/

Tüm değerli forum üyelerine iyi akşamlar diliyorum.
    *Sayin Gulbay , paylasim icin tekrar tesekkurler.Bogaz projesi artik Ankaranin gundemine tamamen oturdu. Belediye ile ilgili her calismada adindan soz ettirmeye devam ediyor,Ankaranin ilk ciddi sehir planlamacisi Jansen boyle bir proje onune gelse nasil karsilardi cidden merak ediyorum.Sehrin kuzey guney ve dogu bati hatlarini alip Kizilayda kesistiren Jansen Ataturk bulvarinda ayirdigi 6 seritli yollara tepki gelince , yaptigi projenin 1930 lu yillara degil 50 sene sonrasi icin hazirlandigini soylemisti.Ama gecen zaman icinde onun ayirdigi yesil alanlar ve yollar tamamen karman corman bir hale dondu, ve Ankara modern Avrupai bir sehir olma firsatini 1950 lerden sonra tamamen kacirdi.Rant sevdasi yedi bitirdi herseyi. Bogaz projesi ve Kayak merkezi calismasi ile Ankara 90 sene sonra yeniden Avrupai bir modern sehir olma firsatini yakalamis oluyor. Umarim bu sefer elimize gelen firsati iyi degerlendiririz.

7. Sayin Tertip ilgi cekici aciklamalardan dolayi cok tesekkurler,sizin bahsetmenizden once mimar ve planlamaci Janseni hic duymamistim, sizden sonra biraz arastirdim, dediginiz gibi 1940 larin ve ilk 1950 lerin Ankarasi resimlere bakinca gayet guzel ve sirin bir sehir gorunumunde. Iyi gunler dilegi ile tekrar tesekkurler

8.  Alıntı Originally Posted by tertip Yazıyı Oku
    *Sayin Gulbay , paylasim icin tekrar tesekkurler.Bogaz projesi artik Ankaranin gundemine tamamen oturdu. Belediye ile ilgili her calismada adindan soz ettirmeye devam ediyor,Ankaranin ilk ciddi sehir planlamacisi Jansen boyle bir proje onune gelse nasil karsilardi cidden merak ediyorum.Sehrin kuzey guney ve dogu bati hatlarini alip Kizilayda kesistiren Jansen Ataturk bulvarinda ayirdigi 6 seritli yollara tepki gelince , yaptigi projenin 1930 lu yillara degil 50 sene sonrasi icin hazirlandigini soylemisti.Ama gecen zaman icinde onun ayirdigi yesil alanlar ve yollar tamamen karman corman bir hale dondu, ve Ankara modern Avrupai bir sehir olma firsatini 1950 lerden sonra tamamen kacirdi.Rant sevdasi yedi bitirdi herseyi. Bogaz projesi ve Kayak merkezi calismasi ile Ankara 90 sene sonra yeniden Avrupai bir modern sehir olma firsatini yakalamis oluyor. Umarim bu sefer elimize gelen firsati iyi degerlendiririz.
    Sayın Tertip ,*
    Ben de gelişmelere yapmış olduğunuz rahatlatıcı ve can alıcı açıklamalarınız ve yorumlarınız için size teşekkür ediyorum. Yıllar sonra artık işin sonuna geliyoruz. Hep böyle güzel paylaşım ve açıklamalar yapmamız dileğiyle, Selamlar.

Sayfa 24/111 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •