Sayfa 240/548 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Fiyet 4,65'i geçince spk kurallarına göre A grubuna mı geçecek Doğan gazete ?
    mevzuata hakim bir arkadaş bilgi verebilir mi?
    Fili dolaşımda ki lot sayısının 30 milyonun üzerine çıkması gerekiyor a Grubu için.yuvarlarsak 6.5 milyon lot var 5 in üstünde kalıcı olması lazım kalıcı okursa temmuz ayında a grubuna girer 6 Ayda bir değerlendiriliyor çünkü

2. Yine ucmus bu forumdakiler, parasutsuz dusmeyin aman!!!!

3. Wink

Alıntı Originally Posted by AUSSIE Yazıyı Oku
    Yine ucmus bu forumdakiler, parasutsuz dusmeyin aman!!!!
    Allah razi olsun uyariniz icin
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Yarın tarihi zirvemiz plan 4,80 i geçeceğimizi düşünüyorum, 5 in üzerinde kalıcı kapatmaz yüksek ihtimal 4,80 küsürler de bir kapanış olma ihtimali yüksek.hele bir de farklı gruplar gelirse yaşarız merry linch gibi filan.ha birde umut bey eksi yüzde 10 yaparsa bir daha brüt takas a giriyoruz dimi? Cuma günü yaptığı için

5.  Alıntı Originally Posted by kral3519 Yazıyı Oku
    Yarın tarihi zirvemiz plan 4,80 i geçeceğimizi düşünüyorum, 5 in üzerinde kalıcı kapatmaz yüksek ihtimal 4,80 küsürler de bir kapanış olma ihtimali yüksek.hele bir de farklı gruplar gelirse yaşarız merry linch gibi filan.ha birde umut bey eksi yüzde 10 yaparsa bir daha brüt takas a giriyoruz dimi? Cuma günü yaptığı için
    Eksi 10saka yapiyosunuz herhalde
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Eksi 10saka yapiyosunuz herhalde
    Niye ki anlamadım bişe kırmızıdan yeşile e döndüğünde seans içinde bunu iki üç defa yaparsa brüt takasa alınıyor, çoğu hisse de böyle oldu.cuma gümü devre kesicide girdi, bir daha tekrarlarsa alınmıyor mu ? Ben mi yanlış biliyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,720
     Alıntı Originally Posted by kral3519 Yazıyı Oku
    Yarın tarihi zirvemiz plan 4,80 i geçeceğimizi düşünüyorum, 5 in üzerinde kalıcı kapatmaz yüksek ihtimal 4,80 küsürler de bir kapanış olma ihtimali yüksek.hele bir de farklı gruplar gelirse yaşarız merry linch gibi filan.ha birde umut bey eksi yüzde 10 yaparsa bir daha brüt takas a giriyoruz dimi? Cuma günü yaptığı için
    Borsada hersey mümkün. Belki açılışta korkutmak için kademeleri boş gösterip ciddi eksi yaptırabilirler. Ancak ortada çağrı yoluyla hisse toplama gündemdeyken bu şekilde hareket etmeleri hiç ama hiç mantıklı olmaz. Ellerindeki hisseleri kaptırabilirler..Bu riski alacaklarını tahmin etmiyorum.Şahsen daha önce yaptığım alımlarıma ilave yapmak için kullanabilirim bu durumu.

Kafamı kurcalayan asıl soru: dgzte nin bu kadar iyi mali verilerine rağmen nasıl olurda yıllarca baskı altında tutulduğu,bunu nasıl başardıkları ve neden tutulduğu?!

8. Mal kaptırmaktan korkmuyorlar bence çünkü hisseyi çok düşürdü cuma günü isteyen alabiliyor şu an, tavan a götürüp elinden almak daha mantıklıdır bence.hisse de al sat çok yapıldı cuma günü maliyetler yükseldi bu iyi.ikincisi de geçen ay daki gibi kademeler çok boş değil 20 30 bin var .ben 10 bin lotu geçen ay 4.13 den toplamak için yarım saat beklemiştim satan yoktu

Sayfa 240/548 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •