Sayfa 241/520 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Ben tabandan aldım bugün tekrardan...açıga satış yapan varsa bizim için avantajlı olucak...açıktaki poziyonları kapatırlarsa alım gelir...diger türlü hisse nakit opsiyonlu işlem olcagı için hacim düşük olup zararda olanların maliyet düşürmek için alım yapçagını düşünüyorum...bugünkü tabandan sonra yarın için daha kötü senaryom vardı ama bu belki biraz frenler satışları...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by eeeaaa Yazıyı Oku
    Sayın koreli olumlu etkilermi bu haber fikriniz nedir acaba teşekkürler
    yanılmıyorsa 10.14/03.2018 de açıkçıları galip tavan tavan yaparak avladı açıkcılara hisse aldırmadı satmadı ......sonunda 4 gün hisse kapalı kaldı açıkçıların zararını azaltmak için zoraki olarak galip 7.79 fiyatla satmıştı açıkçı varsa birazda fazla ise yine aynısı olur 3 gün içinde açıga satılanları yerine koymak zorundalar ve o anki fiyattan.

Dün en düşük 1.03 ü gördü,bugün de malum 1.02 ...buralardan dönme sinyalimi acaba???
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by eeeaaa Yazıyı Oku
    Sayın koreli olumlu etkilermi bu haber fikriniz nedir acaba teşekkürler
    yanılmıyorsa 10.14/03.2018 de açıkçıları galip tavan tavan yaparak avladı 4 gün hisse kapalı kaldı açıkçıların zararını azaltmak için zoraki olarak galip 1.79 fiyatla satmıştı açıkçı varsa birazda fazla ise yine aynısı olur 3 gün içinde açıga satılanları yerine koymak zorundalar ve o anki fiyattan. eskiden galip açıkçılardan 11 m filan kazandı yazıldı

5.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    Denizbanktaki 18 milyon 53 bin lottan 4 milyon küsür lot kalmış bu satışlar bitince yön yukarı gibi, büyük bir ihtimal ile de yarın biter millet rahat eder diye düşünüyorum. birlikte izleyip göreceğiz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Galip halka arz yapıyor Denizbank dakika hisseler galip ve tayfasina sürdü.ilk harekete başladığı günden itibaren denizi kullanir

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    yanılmıyorsa 10.14/03.2018 de açıkçıları galip tavan tavan yaparak avladı açıkcılara hisse aldırmadı satmadı ......sonunda 4 gün hisse kapalı kaldı açıkçıların zararını azaltmak için zoraki olarak galip 7.79 fiyatla satmıştı açıkçı varsa birazda fazla ise yine aynısı olur 3 gün içinde açıga satılanları yerine koymak zorundalar ve o anki fiyattan.
    İnşallah o zamanki gibi olur tek temennim o çok teşekkürler

7. [QUOTE=batık;3051422]Dün en düşük 1.03 ü gördü,bugün de malum 1.02 ...buralardan dönme sinyalimi acaba???[/QUOT
    tarih tekerrurden ibarettir" derler açıkçı varsa fazlası bile olur.

8. Genel takaslar varmı global ve gedikte mal varmı
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 241/520 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •