Sayfa 241/367 ÝlkÝlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 1,921 - 1,928 arasý.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1.  Alýntý Originally Posted by value Yazýyý Oku
    Petrolün çaðý biterken petrol yerine ortadoðunun kriminal insanlarýný içimize, evimize almak dahiyane bir fikir.

Türkçe konuþulmayan Anadolu ise isabetli.
    Böyle boþ hayallerle çok avumursunuz daha, Batý medeniyetinin(hýrýstiyanlýk ve yahudilik),(hýrýstiyanlýk diye birþey kalmadý artýk yahudiler orayý darmadaðýn etti.)(protestanlýk meshebini kurarak abd ve almanyayý ele geçirdiler. þu anda abd ve almanyadaki çoðu kardinal ve papazlar yahudi) onlarýn asýl amacý Arz-ý Mev’ud; araþtýrýn lütfen, ama yinede emellerine ulaþamýyacaklar.çünkü biz varýz. En büyük yardýmcýmýz ALLAH (c.c.).

2.  Alýntý Originally Posted by ayne Yazýyý Oku
    Böyle boþ hayallerle çok avumursunuz daha, Batý medeniyetinin(hýrýstiyanlýk ve yahudilik),(hýrýstiyanlýk diye birþey kalmadý artýk yahudiler orayý darmadaðýn etti.)(protestanlýk meshebini kurarak abd ve almanyayý ele geçirdiler. þu anda abd ve almanyadaki çoðu kardinal ve papazlar yahudi) onlarýn asýl amacý Arz-ý Mev’ud; araþtýrýn lütfen, ama yinede emellerine ulaþamýyacaklar.çünkü biz varýz. En büyük yardýmcýmýz ALLAH (c.c.).

arz-ý nev'ud

3.  Alýntý Originally Posted by yetkisiz Yazýyý Oku
    Ne günlerdi yaw...

2 seneye kalmaz Rakka (Erdoðan seçilirse, Ýnce seçilirse hepsi geri gider) bizde...2023 yýlýnda da hem Musul hem Kerkük bizim...Bunu bir kenara not edin gençler...
     Alýntý Originally Posted by value Yazýyý Oku
    Petrolün çaðý biterken petrol yerine ortadoðunun kriminal insanlarýný içimize, evimize almak dahiyane bir fikir.

Türkçe konuþulmayan Anadolu ise isabetli.
     Alýntý Originally Posted by ayne Yazýyý Oku
    Nasýl ve neresinden anladýnýz bilmiyorum ama ben Yahudi veya Siyonist deðilim.

Sn.yetkisiz'in yazýsýna kinaye yazmýþtým.

Sn.yetkisiz'in hayalleri gerçekleþirse Anadolu Türklüðü yok olur ve kaynaklarý tükenmiþ Ortadoðu üstümüze kalýr demek istedim ama siz Allah bizim tarafý tutuyor, vb vb dediniz. Ben pes ettim.

Daha da yazmam...

4.  Alýntý Originally Posted by value Yazýyý Oku
    Nasýl ve neresinden anladýnýz bilmiyorum ama ben Yahudi veya Siyonist deðilim.

Sn.yetkisiz'in yazýsýna kinaye yazmýþtým.

Sn.yetkisiz'in hayalleri gerçekleþirse Anadolu Türklüðü yok olur ve kaynaklarý tükenmiþ Ortadoðu üstümüze kalýr demek istedim ama siz Allah bizim tarafý tutuyor, vb vb dediniz. Ben pes ettim.

Daha da yazmam...
    ýyý ya iþte bende batýnýn ortadoðunun kaynaklarýyla alakasýnýn olmadýðýný esas mevzunun baþka konular olduðunu vyrguluyorum. Ttutturmuþsunuz kaynak ta kaynak ne kaynaðý ya.açýn gözünüzü...

5. Arz-ý nev'ud deðil arzý mev'ud. Vaad edilen topraklar. Tevrat efsaneleri.

Ha, Ýsrail'in politikalarýnda ve evangelistlerin tavrýnda etkisi var mý? Var.

Kasmayýn bilader, kendimize bakalým. Din dýþý düþünelim biraz.

Ne oluyorsa þu sümer babil kalýntýsý dinlerin yobazlýðýndan oluyor..

6. O yere kapaklanmýþ zavallý görünümlü insan halkýn oyuyla seçilmiþ biri olmanýn ötesinde; bir kadýn, dikkatinizi çekerim...Trump'ýn eþi Melania'nin, ailelerinden ayrý olarak bir hayvan gibi tel kafeslere konulan Meksikalý zavallý çocuklarý kastederek giydiði montlu resmi görmenize vicdaným izin vermiyor....Merak eden baksýn...

Netice itibariyle "Ülkenin yetiþmiþleri" gideceði yerlere iyi baksýn abi...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneþ vardýr...

7.  Alýntý Originally Posted by yetkisiz Yazýyý Oku

O yere kapaklanmýþ zavallý görünümlü insan halkýn oyuyla seçilmiþ biri olmanýn ötesinde; bir kadýn, dikkatinizi çekerim...Trump'ýn eþi Melania'nin, ailelerinden ayrý olarak bir hayvan gibi tel kafeslere konulan Meksikalý zavallý çocuklarý kastederek giydiði montlu resmi görmenize vicdaným izin vermiyor....Merak eden baksýn...

Netice itibariyle "Ülkenin yetiþmiþleri" gideceði yerlere iyi baksýn abi...
    Sn.yetkisiz;
    Batýdaki kadýnlarýn sefaletini gösterdiðiniz iyi oldu.
    Biz hedefe kitlenelim abi.

8. Aslýna bakarsanýz o iki resimden ilki daha dramatik; sonuçta halkýn oyu ile seçilmiþ yani çoðunluðu temsil eden bir liderin içinde bulunduðu durumu, diðer resim ise kendi inancý doðrultusunda seçmiþ olduðu yaþam tarzýný anlatýyor...Seçme özgürlüðünü yaþayabiliyor yani en azýndan...Teresa May'in uzay çaðýnda, hele de bir kadýn olarak bu domalmýþ vaziyetten oldukça memnun olduðunu söyleyemeyiz herhalde...

na hah hah haaaaa !...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneþ vardýr...

Sayfa 241/367 ÝlkÝlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •