Sayfa 241/1007 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    trollerin fikri alınmaz zatenn...

sizin kafa tek tarafa çalışır....

ben işi bilenleren bahsettim....

gerçek işlem yapanlardan...
    Bu soruyu burada rakamları denk getirerek benim saydığım bu sene 3. soruşun..
    Milleti de salak yerine koyma..

short yerine long kovalasa idin dolar molar vız gelir tırıs giderdi..

2. Akşama doları sağlam basacaklar gibisinden bir his var içimde.14.50 lerin altına böyleee..

3.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Rus şefler, McDonald’s’ın yerini alacak zincir restoranlar için yerli menü oluşturmaya hazır

Jukova’ya göre, hamburgerlerin yerini, ortadan kesilip içinin isteğe göre doldurulabileceği çöreklerin, kolanın yerini de bitkisel limonataların alabileceğini ifade etti.

https://tr.sputniknews.com/20220311/...054627790.html

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

https://www.turkrus.com/1965547-rusy...abilir-xh.aspx
    "Rusya'da McDonald's'ın yerini ancak Türk döneri alabilir"

Rusya'daki 850 restoranını kapatma kararı alan McDonald's'tan doğacak boşluk fast food sektöründe nasıl doldurulacak? Moskova Nelediye Başkanı Sobyanin 500 milyon ruble kaynak ayırarak bı restoranları "Rus fast foodun" dönüştürmeyi vaad etse de uzmanar bunu ihtimal dahilinde görmüyor. Yuri Lujkov'un belediye başkanlığı döneminde büyük kaynak ayrılarak benzer hedefle açılan "piraşki" (Rus poğaçası) sinzirinin başarısızlığı hatırlatılıyor.

Çin uzmanı ve Rusya Bilimler Akademisi Uzak Doğu Enstitüsü Müdürü Aleksey Maslov ise "tek alternatif" olarak Türk dönerini gösteriyor.

Maslov, "Çin fast foodu diye bir şey yoktur. Çin'de aceleyle, ayaküstü yemek yemek geleneksel değildir. Ayrıca Çin yemekleri Ruslara fazla baharatlı, acı gelecek. Ancak boşalan pazar özellikle Türk döneri ile doldurulabilir. Ruslar da blini (krep), turta, komposto ile destek verebilir" diyor.

...
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Kiev'deki Türk Büyükelçiliği tahliye edildi. Elçilik çalışanı, binadan ayrılırken yanına Mustafa Kemal Atatürk'ün portresini aldı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    Savaş cikmadan önceki gün vadeli sanırım 224 falandi savaş çıktı 234 olduk..Savaş hiç çıkmasa kaç olurduk diye sormadan edemiyor insan...Yabancı payı kuşa dönünce böyle oluyormuş demek ki....

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Sabah 233 civarı açılış bekliyorum.
    237 kapanış..
    .
    pala 235 i geçmeden olmaz bu işler..

7. Benjamini dövmeye başladılar kankası çabuk kaçsın o da zopayı yemesin arada

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,750
    Kaç kaplan gücü?

Ben diyeyim 10 ,siz deyin 1.000

Yerli borsa, ralli borsası
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 241/1007 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri