Sayfa 242/580 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 4634 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. geçmişte yükselmemesine sebep bulamayan yöneticiler şimdi düşüşe savaşı bahane gösteriyorlar...
    Son düzenleme : emektar; 11-04-2018 saat: 18:06.

2. borsa düşerken donunda lastik yok gibi hemen indiriyor.
    tehlikenin geçtiğinden haberi olmuyor.

3. sabahın köründe borsalar açılmadan Trump ın attığı twit Rusya ve Türkiye borsalarında önemli kayıplara neden oldu. küçük yatırımcı malını kaptırdı. kapanışa doğru piyasaya alım geldi...savaşı suriye deği ky kaybetti...

4.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    sabahın köründe borsalar açılmadan Trump ın attığı twit Rusya ve Türkiye borsalarında önemli kayıplara neden oldu. küçük yatırımcı malını kaptırdı. kapanışa doğru piyasaya alım geldi...savaşı suriye deği ky kaybetti...
    bi sus be bilader yorum yapmadıgın konu yok sen yorum yaptıkca kagıt dusuyor farkındamısın sussan bizde ne olup bıtıyor anlamaya calısacaz

5. 1.33 den giriş yaptm bakalım ne olacak hayırlısı

6. Kağıt 1.29 u görmüş hala Ostim prestij muhabbeti dönüyor.gitmek isteyen zaten gider haftaya galip ve adamları düşer buraya

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sayın cefri, OSTİM i forumda en iyi tanıyan sayın emektar. Emektarda yazmasa formu kapayalım. Düşmeyen kaç hisse varki çeşke ostimde düşmeyenlerden olsaydı. Şurdan aldım burdan sattım dışında yazanda yok zaten

8.  Alıntı Originally Posted by yavuz15 Yazıyı Oku
    Sayın cefri, OSTİM i forumda en iyi tanıyan sayın emektar. Emektarda yazmasa formu kapayalım. Düşmeyen kaç hisse varki çeşke ostimde düşmeyenlerden olsaydı. Şurdan aldım burdan sattım dışında yazanda yok zaten
    En iyi tanıyan?! Bende piyasanın normal olduğu zamanda emektarın dediğinin tersi çıkıyo gibi bi hisse kapıldım aylardır. Hatta nadirende olsa emektar düşecek beklentisi yaratan bişey yazdıkça hisse çıkıyo olarak kaldı aklımda )) Herşeyin hayırlısı...

Sayfa 242/580 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •