Sayfa 243/300 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Aslinda burada aylik takas ve 3 aylik takas paylasimi olsa olayin rengi daha net gozukebilir.zira akyatirim gecen gun elindekinden bayagi satmisti onun disinda yuksek bazda satis gormedim ben.y.t.d.

2.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Burada şunu belirtmek isterim. Hisseye son 2-3 aylık süreçte girenlerin maliyetleri 0.75-90 aralığındadır diye tahmin ediyorum. Hisseyi daha ötelere taşıyıp maliyetler 1 TL üzerinde kalmış olsaydı çok acı olurdu. 2-3 aylık süreçte gelinen noktada tekrar eski seviyelere ( 0.60-70) geri döndük sayılır. Umarım bu vazgeçmenin arkasında şirket menfaatine başka planları vardır. Yoksa yakasına yapışanlar çok olacaktır. Bu kirli oyunu bir nebze unutturmak adına bir an önce yeni adımlar atmak zorunda.
    Dostum, 0, 60- 0, 70 maliyetlerin çoğu bu çirkin tezgahtan ötürü az zararla kaçmak için tabandan mallarını zararına satma iştahında olabilir. Önemli olan alıcı iştahı. Bakalım, şirket bu olumsuzluğa ne zaman olumlu bir hamle yapacak.belki de hiç yapmayacaktır.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

3. Bu olumsuzluğa ek olarak BİST 100 de yaşanabilecek geri dönüşler bizi bayağı bir uzundu yapabilir.Zira geçmiş dönemde nerelere düştüğünü de gördük. Elle tutulur bir tek bu olay vardı sonuçlandırabilecek onu da beceremedi.Zira faaliyetinden hep zarar açıkladığı için önümüz karanlık gibi.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

4. Seans açıldıktan sonra kademeler konusunda bilgi verebilirseniz faydalı olur .

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şirket sahibinin 1 gün önce Facebook ta puro üflerkenki profilide dün yok olmuş, hayırdır. İşlerinizde Bir doğru çıkinda ben utanayım be. Her zaman bende uyardım dikkat edin hiç bir şeyleri doğru çıkmadı bunların diye, Sermaye piyasasının ciddi ve gerçek yatırımcılara ihtiyacı var. Borsada en dandik şirketler bile kısa vadede %100 yapmış, bunun fiyatı 10 yıllardır aynı şirket hiç değerlenmemiş, çıkmayı beklerken hooop aşağı çakıl. Spk bu işlemin peşini birakmamalidir, inceleme başlatmalidir, yatırımcıları korumak adına, şirkette ne yapılıyorsa takip etmeli, izinsiz bir inek, kuzu bile sattirmamalıdır. Bırakın artık bu işi, satın gidin, işinde sizlerden uzman çok kişiler var. İnsanların güvenini kaybedeceğinize her şeyinizi kaybedin, satın devredin terkedin borsayı. İmtiyazlı hisseler olmasa bunların elinden anahtarı çoktan almışlardı.
    Hadi doğruysanız 64 trilyonluk yatırım yapanınız kimse borsadan hisse alarak ortak olsun, 10 u ile hisseleri toplasın 20 si ile yatırım yapsın bakın neler oluyor, hep bana rabbena dedikleri için bu yollara başvuruyorlar. Nitelikli dediklerinin de (kimse artık, var mıydı ) amaci çarpmakmış heraldeki 6 ay para bağlamayı uzun görmüşler. Bu kişilerin kim olduğuda hep muamma ama çin de olduğu söylenende, İngiltere'deki de, katardakide, Türkiye'deki de aynı şahıslar dır bence.

Yatırım tavsiyesi değildir düşüncelerden ibarettir.

6. Bugün şu ana kadarki işlemlerden anlaşılıyor ki bu ülkede adalet bitmiş hukuk bitmiş.Adam istediği gibi at koşturuyor.Rakamların hareketini gören yeni kumarbazlar hisseye dadanıyor.

Hani ilgili devlet kurumlarının herhangi bir yaptırımını göremiyoruz.Adam hala işlem yapabiliyor.Böyle açıktan üçkağıt çeviren birine dur diyecek bir vatan evladı hakim savcı yok.Yazık bu ülkeye.Yazık bu ülkenin insanına.

Birde Allah ınızı seviyorsanız geçmiş tahsisli esnasında uçacak kaçacak güzellemeleri ile yeni mağdurlar çıkaran yorumcular biraz geri dursunlar.Bu ülkede herşey olursun ama rezil olmazsın demişler ya işte öyle.

7. hissenin kumar hissesi olduğunu bilmeyen yoktur 1-2 kademe için alırsın zararda edebilirsin kârda edebilirsin herkes bunun bilincinde kimsenin aklına ihtiyacımız yok çok şükür
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 243/300 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •