Onemli Gunler Banner
Sayfa 243/1011 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: ViOP XLIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,902
     Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Adam salt düşüncelerini yazan ve piyasayı iyi okuyan biri... Hile, hurda, vay şunu diyeyim sonra sileyim(Zero -sum efffect) gibi şekilden şekile girmiyor birileri gibi(Abka)
    bas işine lannn....senin gibi sallamasyon yapmıyorum...ORTA VADEDE NE VARSA DURUYOR..senin gibi saçma-anlaşılmaz yazmıyorum..10 kere al-sat yazarsan hiç br şey yazmamış olursun...Senin dediklerinden faydalanmak imkansız..daha doğrusu ne arguman ne teknik..bir halt bildiğin yok...
    ..ben analiz yaparım-grafik koyarım.
    bak koç..her şey burada herkesin gözü önünde oldu...5500 iken çökecek diyen ve 1.000 puan sonrasında 200 puan aldık..tüm HİLELİ ZARLARA RAGMEN..

sp500 çöker diyen bu forumda 3 kişiyi söyle?

GERÇEKTEN CİDDİYİM..bu forumda hiçbir yorumunu dikkate almadığım ,hatta bu potansiyele sahip olmadığını düşündüğüm birisin..YORUM-ANALİZ ZEKAYI gösterir...sana eğlencelik takılıyoruz..O LİGDE KAL..

Ha ne dedim..250 puan yapınca voba o hafta ara veririm..dün o iş bitti..onun için forumda yoktum..

BEN SENİ DAVET ETTİM YEMEDİ..SONRADA GİT dedim..gözüme gözükme...

neydi..buyur..orta vadeli global-bıst yorumu yap..ama cevap gelmedi..

AKBNK olmuş 18.50..ben 17 den aldım diyor....Bu forum ciddi bir analitik zekaya sahip...Cingirlioğlu köy kahvesine dönderme.

EN AZINDAN KİMSE SENİM GİBİ YAPIPTA,GERÇEK POZ. TERSİNİ SÖYLÜYORUM ŞEKLİNDE İTİRAFTA BULUNMADI..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,902
    Köşe yazarına teklif gelmiş.Gazetede yazı yazması için...

Demiş ki:''günde 2 sayfa yazarsam 2 akçe ama günde 1 sayfa yazarsam 4 akçe isterim''

Ne kadar çok yazarsan o kadar değersiz olur..cahonun dediklerinden kafada kalan tek bir şey yok.

Daha doğrusu anlamsız..Sistem bilmeyen,kodlama metastock vs.. bilmniyor..ama bunu yapanlaraı eleştiriyor..CEHALET ,HİÇ BİR ZAMAN BU KADAR ÖZGÜVENLİ OLMAMIŞTI...

Yerim senin o kağıttan kaplan güvenini...

haydi bakayım abisi..iyi akşamalr.

3.  Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    Hacimsiz bir çıkış yarın yine satış baskısı ile gecer. Geceye şort girdim. Düş dow düş.
    Ne hikmetse Amerikanya borsaları tam şelale olacakken haber geliyor(dün tam tiplerde CS'ye likitide haberi geldi Swiss C.B.'den, bugün tam dipte FED'den likidite haberi geldi 2trilyon dolar)... Babalar yıkımı engellemeye çalışıyor yahut pozu doğrultamadılar zaman kazanıyorlar... Vadeli opsiyon vs büyük zararlara girme durumları olabilir, eli doğrulttuklarında da mokoko...

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tohatlı abi biliyon altını bozdurdum mende nakit çok tale de de durmak istemiyorum, ev bulana kadar parayı fona mı gömüyüm yoksa bistteki bi şirkete mi
    Cevabını bekliyorum abi
    Gümüş altın trade yap.. ben viopta yapıyorum.. ama ben yüklü girmiyorum...........ev bulduğunda hemen al......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,902
    Bu toplumun %20 si fıtraten çok iyidirler.Irk,din gözetmeksizin fabrika ayarları harikadır.Öyle insanlara rastlarsanız çok şanslısınız...

Ama %20 şerfsiz,vicdansızdır...MUHAKEME, ONU İFADE EDECEK HİTABET VE CESARET YOK ise onların eline düşenin ALLAH yardımcısı olsun..

Onlara gösterilen anlayış, onların sizden taleplerinin artmasından başka sonuç vermez.Anlayışınızı zaaf olarak görürler.

tüm bunları gerçek hayatta defalarca gördüm-test ettim..,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,902
    ORTA VADELİ DÜŞÜNCEM BU..mesaj orada duruyor..seçime kadar tradeye devam..

7.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Olay basit Bozkurt, gideceklerde bağırıyor.
    Çok basit bakmak lazım mevzuya.
    Son yarım saatte adam 3.5% aldı Koçu.
    1 haftadır bofa hep sattı grafta bu süre içinde güzelleşti .
    %61 fibo bölgesinden kaldırdılar .
    takip ettiğim tahtalardandı.
    FORMASYON AVCISI -53

8. Aksam seansinda biri fantezi yapiyor. 5858 den short oldum sabaha al diye yalvarir

Sayfa 243/1011 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •