Sayfa 244/932 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bende de varda ondan hasan bey ama rakamları bildiğim halde stop falan yapmıyorum yoksa o gün 18.77 kırıldığında satmak lazımdı. Sağlam hisse biraz gecikme ile değerine gelir.
    Şu anda benim ana hissem aselsan. kozalı 118,6 lı rakamlardan satıp aselsana döndüm, Nedeni sayın deniz kirazın çizdigi grafikte dönüş emareleri vardı, karı muafaza etmek için satmak zorunda kaldım.Ortaya karısık sayfasına deniz kirazın benim ricam üzerine çizdigi bir aselsan grafigi var bir gözatarsan belki iyi olur .Orasa bir yukseliş trendi var bu bir bantta gösterilmiş aselsa o bandın alt kanalına yani dibe yakın .

2. Kuyas haftalık pivot direnci 2.58 üzeri kapanış yapamadı.
    2.40 veya 2.37 önemli altında kapanışlarda 2.24 e gelebilir. Listeye girdiğinden en fazla biraz zaman kaybı olur diye düşünüyorum.

Şimdi bir kaç satır ihlal edeceğim sayfayı ama adamlar neden bizden hep bir adım önde ona bakalım.
    Dün hisse için bu yorumu yaptım ne oldu,açılışa mor trend üzerinde başladı güzel normalde 11.34-35 e kadar gitmeliydi niye hem pivot seviyesi orda hem önceki tepe. Ama 11.20 den geri bastı spek niye çünkü O noktayı bekleyenleri avlamak için.
    Geri dönüşte ne oldu 10.54 veya 10.32-34 destekten dönmesi gerekirken bu seviyelerinde altında kapattı milleti stoplatmak için
    Zira adamlar alınan tek lotu bile sayıyor kim ne derse desin.
    Derim speginin hareketlerini bu kadar detaylı analiz yapmak bayagı zor bir iş

4.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    Şu anda benim ana hissem aselsan. kozalı 118,6 lı rakamlardan satıp aselsana döndüm, Nedeni sayın deniz kirazın çizdigi grafikte dönüş emareleri vardı, karı muafaza etmek için satmak zorunda kaldım.Ortaya karısık sayfasına deniz kirazın benim ricam üzerine çizdigi bir aselsan grafigi var bir gözatarsan belki iyi olur .Orasa bir yukseliş trendi var bu bir bantta gösterilmiş aselsa o bandın alt kanalına yani dibe yakın .
    Grafikleri günlüğe çevirdiğimde trendler gözükmüyor burdada var o trendlerin her türlüsü.Zaten o sebepten stoplamıyorum.

5. Sayın dandanakan sizce derimod tekrar deneyecek mi?

Grafikleri günlüğe çevirdiğimde trendler gözükmüyor burdada var o trendlerin her türlüsü.Zaten o sebepten stoplamıyorum.

Ben elimdeki hisselerin bir kısmıyla al ve sat yapıyorum bu iş için 60 dakikalık 15 dakikalık grafikteki tali trendleri kullanıyorum sadece günlügü üst banda degdigini görüp trend degişim noktasın tesbit edip . zarara ugramamak için kullanıyorum.

7. Aselsan dolar bazlı destek dirençler.

8.  Alıntı Originally Posted by holebas Yazıyı Oku
    Sayın dandanakan sizce derimod tekrar deneyecek mi?
    Sn.hobelas normalde denemesi lazım, fakat spek toplanan küçük yatırımcıyı dökemediyse endex in düşüşünü bahane edip aşağıda basabilir. Yani bu durumda ne desek yalan olur.

Sayfa 244/932 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •