Sayfa 245/548 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. kimse varolan gerçeği karartma çabasında olur gibi davranmasın.açsın en son 12 aylık raporları görsün varlıkları arsayı dohol deyilde dgzte niye aldı? bu şirket göz bebeği istanbulda elindeki varlıkların binayı geçtim arsa değeriyle kaç tl eder?satılacak gazetelerden 2 sinin sahibi en yüksek değerle.benmi hayal görüyorum bilanço varlık kalemlerinde...

2. 1100 -890=210 m dolar borç...bu borç dohol ve hurriyet in borcu...onlarin payina dusenden dusulecek....dgzte 1100 den kilciksiz pay alacak...sermaye yapilarina bakilacak olursa 350 milyona kadar ederi olabilir...saygilar...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

3.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    1100 -890=210 m dolar borç...bu borç dohol ve hurriyet in borcu...onlarin payina dusenden dusulecek....dgzte 1100 den kilciksiz pay alacak...sermaye yapilarina bakilacak olursa 350 milyona kadar ederi olabilir...saygilar...

350 milyon mu zaten su an piyasa degeri 445 milyon tl ee o zaman daha cikartmalari icin bir sebep yok

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku
    350 milyon mu zaten su an piyasa degeri 445 milyon tl ee o zaman daha cikartmalari icin bir sebep yok

Dolar yazmayi unutmusum...prdn...

350 de 150 de bu ulkede sadirtmaz beni 20 yillik borsaciyim...2 sine de hazirim

Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

5.  Alıntı Originally Posted by grand-prix Yazıyı Oku

Cikmasi icin hic bir sebep yok dogru.
    Dandik bir kagit zaten
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6. dohol düzeltme yapmadı şahsen temkinli olmakta fayda var,lokomotif dohol bunlar yandaş nede olsa
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7. eşleşme kaç

8.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Cikmasi icin hic bir sebep yok dogru.
    Dandik bir kagit zaten
    Dimi ;)
    Bu arada bugün pozitif yönde bir ayrışma bekliyorum hurgz 'den.

Sayfa 245/548 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •