Sayfa 247/530 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon
Arama sonucu : 4236 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: EGGUB - Ege Gübre

1. Ne patronmus yaww hep kendinemi calisacak bu vatandas???

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,402
    Merak ettiğim bir şey var piyasada dönem lotların toplam ne kadarı patronun elindedir ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

3. Pazartesi günüde patron temettü parasını çıkarır

4. Faaliyet raporunda 11. Sayfada limancılık gelirinin geçen yılın aynı dönemine göre %160 artarak 146 milyon tl ye çıktığını söylemişler, bu şirket limancılık işine yoğunlaşmalı, liman genişletme işini hızlandırmalı, ünvanına da limancılık faaliyetini eklemelidir. Gübre işinde son dönemdeki gelişmelerden fırsat yaratabilirse çok güzel karlar açıklayabilir. (yatırım tavsiyesi değildir)

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    burada en akıllı olanımız nilkiz, bu firmanın 1,3 milyuar dolar etmesinin bir anlamı yok. bu değer ile size ne kazandırdığı önemli...
    mesela egeser, 2 tl net temettü verdi. ereğli 4 tl net verdi. vs. vs. sahol sermayesinin 4 katı kar açıkladı 20 tl de bu neyaptı 40 mil. kar açıkladı sermayenin 4 katı ve 230 tl de yanı demem o ki ihracatın rekorlar kırdığı ilk çeyrek sadece 40 mil. kar bunu 4 ile çarp yılsonu 160 eder sermayesinin 16 katı, ttraktöre bakarsan 35 kat kar beklentisi mevcut... burada ömür bitirmenin bir anlamı yok kendim için tam 92 tlden beri taşıdığım hisseleri 225 ortalama ile satıp kısmetimi başka yerde aramaya başladım. benden alanlar kat be kat kazansın. hepinize bol ve bereketli olsun.
    Hocam valla vebal altinda kalmak istemem keşke satmasaydin ama inan ben sattım boryat ve alcar aldım özelden istersen atarım alislari 3 aylık karları umut veriyor kasa para dolu daha kurumsallar.

Bunda sermaye artışı beklentisi bir 10 yıl daha bitti verseydi şöyle 1 e 7 10 belki 300 400 ler görülürdü Bossa %50 yaptı bende 3 yıldır takipteyim şansıma her hareketi yakaladım ama asla 2 3 aydan fazla tutmadım 3 yıldır acsel tmpol plastik gedza tutuyorum buda adam gibi yonetilseydi bunu da tutardım bir şirket ana faliyet alanından yıllarca zarar ediyorsa orda başka iş dönüyor demektir.

Hep olurya yıllarca beklersin sen satarsın tahta yürür inşallah kazancın bol olur. Ama buradan 400 yapsa bile bu geçen yılın enflasyonunu gider 8 liraydı dolar 16 lira para kazanmış olmuyorsun

Temettünuzu güle güle harcayin

Limanımiz ve bok fabrikamızın degeri 133 milyon dolara gelmiş.
    Gelmiş derken gerilemiş yani.

İlerleyecek hali yok ya.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,402
    Bedelsiz haberi ile kaptırdığı malı dökmeden gitmeyecek sanırım onun bunun evladı sayıyorlar hisseleri
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 247/530 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •