Sayfa 247/844 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon
Arama sonucu : 6749 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Kaç gündür Sasa kontr düşüyor diye dusuyorduk. Onlar çıkarken de çıkmıyoruz. Çok enteresan

2. Açıkçası bugün 254 civarı kaparix diye düşünmüştüm.d geçen hafta da 300 test ederiz demiştim. Ne harika twhimnler

3. Sasa +3 ))) Hadi gesan dökülen döküldü geyigini yaptır bize

4. kozal da olanlar bundada oldu bedelsiz açıkla hisse sat güven kaybı şirket finansman kaynağı borsa ondan sonra hikaye okusunlar şöyle değerliyiz böyleyiz ytd..

5. Hareketleri gerçekten de çok can sıkıcı...derdi nedir anlayamadım...patron tv lere çıkarak bilanço beklentimizi de öldürdü...güzel bir kap ancak bu işi düzen koyar...ufak tefek kaplar artık kesmiyor...ben de ne yazık ki çok üzgünüm...hiç trade yapmadan hala bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    kozal da olanlar bundada oldu bedelsiz açıkla hisse sat güven kaybı şirket finansman kaynağı borsa ondan sonra hikaye okusunlar şöyle değerliyiz böyleyiz ytd..
    kozalda birileri zaten o haberi satın almıştı ve tam dört katlık bir çıkış yapmıştı...beklenti gerçekleşince de sattılar..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Umarım guclu bir haber öncesi mal toplama seansidir bu...OYAK ile güçlü bir Ges yapım anlaşması haberi ne güzel gider şimdi

8.  Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    KY destek çıkıyor endekse hadi defans yapıverin ))

sert düzeltme ayağına güzel trade yapıyor ağalar
    Destek yapıverdik ortak bu nasıl bir güvense,35 lerden toplamaya başlamıştım daha önceki 70 lerden 62 lere düşüşte almıştım 142 taban yediğinde yine almıştım ikisindede kazandırdı inşallah bu seferde öyle olur.

Sayfa 247/844 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •