Sayfa 248/654 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    ciğer kafa yapıyor galiba
    hisseyi elinden kaçırınca psikolojisi bozulmuş garibimin...

bir de endeksin %1 düştüğü bir günde durdo %2 ye yakın prim yapınca kafayı iyice sıyırmış..yoksa yaptığı yorum mantıklı değil..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. güzel kapanış oldu....aga iyi mallandı bu gün de ...bakalım yarın ne yapacak agamız....
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    günde 5 sayfa giden foruma ölmüş mü diyorsun ?? durdo ölmüş desen oda ölmemiş gördüğün gibi kötü endekse rağmen primlidir ve son üç gündür güzel gitti...seni anlamak zor ciğerci..
    Beş sayfanın dördünü senin gibi bir gereksiz yazmış. Hemde hisse pirimliyken. Kendin çal kendin oyna zavallı yaratık. Üç kişilik bir sayfa. Gereksiz bir kişilik liderliğinde. Sen, o, bu. İşte bu kadar. Sağdan bak 3 kişi soldan bak 3 kişi.

4.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Beş sayfanın dördünü senin gibi bir gereksiz yazmış. Hemde hisse pirimliyken. Kendin çal kendin oyna zavallı yaratık. Üç kişilik bir sayfa. Gereksiz bir kişilik liderliğinde. Sen, o, bu. İşte bu kadar. Sağdan bak 3 kişi soldan bak 3 kişi.
    üç kişi ile bu hisse bu kadar gidiyorsa 10 kişi yazsa ALLAH bilir hisse nerelere gider... sen merak etme bizi dostum biz bu hisseye de topiğe de yeteriz...sen git şimdi kendi hissenin topiğinde ağlamaya devam et...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. katmrcileri Allah'a havale ettim

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=34500&page=14

işte ciğerciden estaneler...toplu ağlama töreni var....hem de kalabalık... üç kişi değil 10 kişi yazıyor...

bende onları bu hale getirenleri ALLAH a havale ediyorum...
    Son düzenleme : keko; 12-04-2019 saat: 09:21.

6. başkasının zarar etmesine hep üzüldük...gönlümüz hep ky dostlarımızın kazanmasından yana oldu...ki bunun için fiyat 3,70-4,00 aralığında iken haftalarca dil döktük..ama bazıları da göz göre göre kayıp ediyorsa ve bunu da hakkediyorsa işe o kişiye üzülmem...hele ki kötü niyetli ise..

7. euro ve usd durdurulumuyor maalsef....ataklara karşı bağışıklık kazandık ancak bu seferde her gun yuzde 1 arttırma taktıgını kullanıyorlar..
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

8.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    euro ve usd durdurulumuyor maalsef....ataklara karşı bağışıklık kazandık ancak bu seferde her gun yuzde 1 arttırma taktıgını kullanıyorlar..
    her çeyrek %6 döviz yükselse dahi durdonun çeyreklerde tahminlerime göre 10-15 milyon aralığında kar etme potansiyeli var...dönem başında dolar 5,63 idi..şu anda ise 5,80 e yaklaştı...dönem başına göre %3 çıkmıştır...bence yine de sorun yoktur..

bu çıkışların nedeni s 400 krizi vede seçim gerginliğidir...s 400 krizinin ileride tatlıya bağlanmasını bekliyorum vede umuyorum...yöneticilerin ülkeyi uçuruma yuvarlayabilecek kadar basiretsiz olmayacaklarına inanmak istiyorum...diplomasinin d sini biliyorsalar bir çözüm üretmeleri lazım...

Sayfa 248/654 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •