Sayfa 249/1003 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. qinvest katılım hisse fon alımı tefaşta açık olsa da bankalarda görünmüyor her halde. kendi bankasında bu fonu görebilen var mı?

2. Osmanlının kuracağı ikinci değişken nasıl bir hüviyette olacak acaba, opb orta segmentte idi. Umarım döviz bazlı değişken olur kub benzeri. Serbest döviz fonlarının da neredeyse tümünün tasfiyesiyle, orada açık var piyasada.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    qinvest katılım hisse fon alımı tefaşta açık olsa da bankalarda görünmüyor her halde. kendi bankasında bu fonu görebilen var mı?
    Yapı kredi de gözüküyor ama ben fon işlemlerimi ziraatten yapıyorum. Ziraatte gözükmüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Osmanlının kuracağı ikinci değişken nasıl bir hüviyette olacak acaba, opb orta segmentte idi. Umarım döviz bazlı değişken olur kub benzeri. Serbest döviz fonlarının da neredeyse tümünün tasfiyesiyle, orada açık var piyasada.
    Üstadım DBH ile ilgili son fikriniz nedir? Ben DBH ile KUB biriktirmeye devam ediyorum, ancak direk USD'yi alsam daha mantıklı olacak gibi...

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    qinvest katılım hisse fon alımı tefaşta açık olsa da bankalarda görünmüyor her halde. kendi bankasında bu fonu görebilen var mı?
    FinansInvestte görünüyor
    Yeni fonlar için bankanın da tanım yapması gerekiyor sanırım
    NNF'de başıma gelmişti. MT ye söyleyip ekletmiştim

6.  Alıntı Originally Posted by alpermete Yazıyı Oku
    Üstadım DBH ile ilgili son fikriniz nedir? Ben DBH ile KUB biriktirmeye devam ediyorum, ancak direk USD'yi alsam daha mantıklı olacak gibi...
    Hocam ben çok uzun süre dbh + ıpv eurobond fonu taşıdım. Ancak tabi ki cds vs. gibi bir çok faktörden etkileniyorlar. Ama çok uzun vadede stopaj da çıkınca usdtry kurunun üstüne pek de bir şey koyamadıklarına ikna olup o tarafta stratejimi değiştirdim. O yüzden döviz sepetimi biraz daha yabancı hisse taşıyanlar ile kurgulamaya karar verdim. Tabi bu şekilde olunca usdtry nin gerisinde kalmak da olası. Ama en azından yukarıda olması ihtimali var diye düşündüm.
    Yani 5 yıl doları çekmecede tutmak ile elimdeki döviz fonlar arasında bir fark olmalı duygusu baskın geldi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    Qinvest ile az önce görüştüm, Elz bazı bankalarda gözüküyor, bazılarında gözükmüyor diye, bazı bankalar ön mütabakat yapmış bugün gözükebilir, tüm banklara da pazartesi açılacağını ifade ettiler. Minimum 1.000 adet olacağını söylediler.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Evet eid de 1000 ama 118 liraya geliyor. ELZ için kötü yapmışlar. bir seferde 1000 liralık alım yüksek.
    Bu arada tefasla yazışma yapıyorlarmış, minimum 1 adet olacak, tefasa yanlış girilmiş diye ifade ettiler.

Sayfa 249/1003 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •