Onemli Gunler Banner
Sayfa 25/213 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1701 madde; 193 - 200 arası.

Konu: İndikatörlere göre AL-SAT veren hisseler

1.  Alıntı Originally Posted by cotanak2828 Yazıyı Oku
    SANKO için yorum alabilirmiyim

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    merhaba,
    SANKO için
    30 dakikalık grafiği baz aldığımda kısa orta vade için destek olarak 3,61 görmekteyim. buranın altına düşmemesi durumunda 3,77 ye kadar hareketler görebiliriz. 3,77 kırılırsa 3,92 ve 4,07 bantlarına bir hareket olabilir. 3,61 aşağı kırılırsa 3,46 ya kadar gevşeme olabilir. 3,46 nın aşağısında tekrar bakmak gerekir. ama genel anlamda baktığım zaman göze çok hoş gelen bir grafiği yok. çok sert çıkışlar ve inişler var. düzgün bir trend tutturduğunu söyleyemem. bu ani iniş ve çıkışlar insan da tedirgin bir hava uyandırıyor. dikkatli olmakta fayda var. uzun vadeli yatırım düşünülmesi takdirde bilançosunun çok iyi incelenmesi gerekir. kendi görüşümdür. YTD.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.
    https://twitter.com/bist_teknik

2. Teşekkür ederim

Lenovo P70-A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sn jamiryo sasa icin yorum alabilirmiyim..tsk

4.  Alıntı Originally Posted by sandokan Yazıyı Oku
    sn jamiryo sasa icin yorum alabilirmiyim..tsk
    merhaba,
    SASA için 60 dakikalık verilere göre aralık 2016 dan bu yana çok güzel bir çıkış trendi yakalamış görünüyor. bu trend devam ettiği sürece 3,12 üzerinde kalabildiği takdir de sırasıyla 3,31, 3,42, 3,52 ve 3,72 bantlarına doğru hareket görebiliriz. 3,12 önemli bir destek noktası bana göre. burası aşağı yönlü kırılması durumunda 3,08, 2,88 ve 2,69 bantlarına doğru gevşemeler olabilir. trendin devam etmesi için 3,12 bantı üzerinde kalması gerektiğini düşünüyorum. kendi görüşümdür. YTD.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum, yazdıklarım, çizdiklerim ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Tamamen bilgi ve eğitim amaçlı olup kendi düşüncemdir.

5. Sayın jamiryo sizden vertu ve Vakko için görüşlerinizi alabilirmiyim tşk

6. sn jamiryo goody ve cusan icin yorum alabilirmiyim..tsk

sir Guest
    sayın jamiryo
    sahol yorumlayabilirmisiniz, düşünceniz nedir. teşekkür ederim

8.  Alıntı Originally Posted by Sonhaber Yazıyı Oku
    Sayın jamiryo sizden vertu ve Vakko için görüşlerinizi alabilirmiyim tşk
    merhaba,
    VERTU için,
    3,21 bandını önemli bir nokta olarak düşünüyorum. buranın üzerinde kaldığı sürece 3,28 bandına hareket etmesi muhtemel. nitekim bugün en yüksek 3,29 test etmiş ve dönmüş. 3,28 in üzerinde kalabilirse 3,36 ve 3,50 bantlarına hareket görebiliriz. 3,21 aşağı doğru kırılırsa destek olarak çalışabilecek ilk nokta 3,14 seviyesi gibi gözüküyor. 3,14 aşağı kırılırsa 3,06 ve 2,92 bantlarına doğru gevşemeler olabilir. kendi görüşümdür. YTD.

VAKKO,

kasım 2016 sonlarından bu yana yakaladığı trend fena değil gibi. zaman zaman çok sert düşüş ve yükselişler olmuş. sarı ile işaretlemiş olduğum bant 2,71 bandı bence önemli bir yer. yükseliş trendi için buranın üzerinde kalması gerektiğini düşünüyorum. buranın üzerinde kalırsa yeni dirençlerine doğru hareketler olabilir. 2,82, 2,90 ve 3,10 a doğru. 2,71 in üzerinde tutunamazsa 2,53 e doğru gevşemeler olabilir. 2,53 desteği kırılırsa bu trend bozulur 2,32, 2,16 ve 2 seviyelerine doğru gevşemeler olasıdır. 2,53 te takip edilmesi gereken önemli bir destek olarak görüyorum. kendi görüşümdür. YTD.

Sayfa 25/213 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •