Onemli Gunler Banner
Sayfa 25/814 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 193 - 200 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Size bir soru eger 2016 bilancosunda ozsermaye eksi olursa ne olur.ytd

2.  Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    Size bir soru eger 2016 bilancosunda ozsermaye eksi olursa ne olur.ytd
    Eksi olmayacak satılmamış ama satilacakmis, tekno da varmış yer alacakmış bağımsız denetçi raporlarında asla ytd

3. Tamamda airforce gecicide 1.000.000 zarar neymis.nereye harcamislar.benim yanlis hatirlamiyorsam ozsermaye eksi 700.000 lerde olması gerekir.eger para koymadilarsa.ytd

4. Hisse alımı +ocean+tekno 600.000 felan ediyor zaten neyse gelsin detaylı görürüz azaltım olacağı için mali tablolar düzelecek sonuç olarak bistte özsermayesi eksi olan şirket b grubunda işlem görüyor hala ...

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. D grubu olan hisselerin hemen hemen hepsi bir yükselik gösterdi trans hariç kendini o kadar ağırdan satıyorki sanırsınki koskoca bir holding neyi bekliyorsun arkadaş 42-43 arası gidip geliyorsun önceden 38-39 du bu neya çıkacaksan çık adam gibi salacaksanda sal adam gibi ytd

6. Trnsk 0.42 garan 7.30 trnsk 0.42 garan 9.07 camış gibi yattın bee kalk artık bıktık vicdansız

7.  Alıntı Originally Posted by jerkeom Yazıyı Oku
    D grubu olan hisselerin hemen hemen hepsi bir yükselik gösterdi trans hariç kendini o kadar ağırdan satıyorki sanırsınki koskoca bir holding neyi bekliyorsun arkadaş 42-43 arası gidip geliyorsun önceden 38-39 du bu neya çıkacaksan çık adam gibi salacaksanda sal adam gibi ytd
    Kanser eder walla ama kansere çözüm yok ya düşecek hep birlikte olecez ya da kalkacak hep birlikte tedavi olacaz şimdilik yoğun bakıma devam asla ytd

8. Abi adam 39 dan 57 ye çıkardı sonra indirdi 42 ye cep harçlığını çıkardı bizi 3 ay daha bekletmez inş bunlarda hisseyi yukarı götürecek para yok galiba paraları olsa apartman dairesine taşınmazlardı bunlar züğürt para olsa hisse illaki aşağı yukarı oynayıp dururdu sabit kalmazdı diye düşünüyorum asla ytd

Sayfa 25/814 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •