Sayfa 25/557 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 4449 madde; 193 - 200 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. bloomberge bay Gencer çıkar ucuz uzun vadeli kredi bulduk yeni yatırım yapacağız. öyle mükemmel yatırım 1. ay 60 2.ay 70 4. ay yüzde 100 kapasite. üstelik 3te 2si ihracat garantili. bu kez valla kekleşme olmayacak. bedelli için borsadan parayı yaptım hadi getirin paracıkları derse �������� tamamdır.

2. çok agresif alımlar var ne oldu davayı mı kazandi :-))

3. Gönderim Tarihi
    21.12.2016 15:47:51
    Bildirim Tipi
    ÖDA
    Yıl
    -
    Periyot
    -
    Yeni İş İlişkisi A+ A-
    İmza
    1GÜNSELİ AĞAMUH. MALİ İŞLER MÜDÜRÜBAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş.21.12.2016 15:42:39
    2YAHYA KEMAL GENÇERMURAHHAS AZABAGFAŞ BANDIRMA GÜBRE FABRİKALARI A.Ş.21.12.2016 15:45:41
    Özet Bilgi
    SNC-Lavalin ile CAN/AN üretim tesisinin iyileştirilmesine yönelik sözleşme imzalanması hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Yeni İş İlişkisi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    --

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
    Diğer (Other)

Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
    SNC-Lavalin SA/NV

Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
    Yoktur.

Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
    Yoktur.

İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
    -

Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
    İlgili detaylar aşağıda belirtilmektedir.

Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi
    İlgili detaylar aşağıda belirtilmektedir.

Açıklamalar
    Şirketimiz ile SNC-Lavalin SA/NV firması arasında ThyssenKrupp Industrial Solutions AG'ye anahtar teslimi ihale edilen CAN/AN tesisinin; kurulu kapasitesi olan 2.000 ton/gün Kalsiyum Amonyum Nitrat (CAN) ve 1.550 ton/gün stabilize Amonyum Nitrat (AN)'ın Avrupa piyasalarına ihraç edilecek kalitede üretim yapmasını teminen mühendislik, malzeme tedarik ve denetim-gözetim hizmetlerinin yanı sıra süreç ve operasyonların düzenli olarak gözden geçirilmesi ve iyileştirilmesi hizmetlerini kapsayan bir sözleşme imzalanmıştır. İyileştirme çalışmalarına 2017 yılında başlanacak ve bu çalışmalara dek tesis üretime devam edecektir. Sözleşme bedeli 4.000.000 EURO'dur.

Saygılarımızla,

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Benim anlayamadığım, aklıma takılan konu bu... davalı olan bir durumda gereken tespitler yapılana ve dava sonuçlanana kadar çivi bile çakamazsınız. Şimdi burada davaya kesin gözüyle ne olarak bakılıyor? Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

4.  Alıntı Originally Posted by Halastoy Yazıyı Oku
    Benim anlayamadığım, aklıma takılan konu bu... davalı olan bir durumda gereken tespitler yapılana ve dava sonuçlanana kadar çivi bile çakamazsınız. Şimdi burada davaya kesin gözüyle ne olarak bakılıyor? Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.
    muhtemelen iddialarla ilgili inceleme ve savunmalar yapılmıştır. Uluslararası Tahkim Mahkemesi'ne başvurduğu bugün (17.05.2016) Şirketimize tebliğ edilmiştir. 1 ay içinde de cevap verildiğine göre.
    yeni anlaşma ile şirketin iyileştirme çalışmalarına başlama tarihi 2017 ocakta başlayacak olması yani dava tarihinden 7 ay cevap tarihinden ise 6 ay sonrası.. aradaki zamanda gerekli işlemler (keşif, numune vs) yapılmıştır.. yoksa bu şekilde bir riske girmezdi şirket..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

son bir ayda alanlar

satanlar

Sayfa 25/557 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •