Onemli Gunler Banner
Sayfa 25/670 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 193 - 200 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Oyna bakalım,nereye kadar oynayacaksın Orkide çocuğu....

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Üst kademelere 15 000 lotu enine mi yazsam boyuna mı yazsam diye ölüyor.Yukarı harekete başlamadan da emirleri siliyor.Sonra bir daha yığıyor.Alt kademeler bomboş genelde.Durum genelde hergün aynı...nasıl bir spkse...çek 4 lü rakamlara orda daha rahat toplarsın...yazık ya...zaten hissenin % 70 i -80 i toplu değil mi...Sinekten yağ çıkracacak.Aç spek...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Üst kademelere 15 000 lotu enine mi yazsam boyuna mı yazsam diye ölüyor.Yukarı harekete başlamadan da emirleri siliyor.Sonra bir daha yığıyor.Alt kademeler bomboş genelde.Durum genelde hergün aynı...nasıl bir spkse...çek 4 lü rakamlara orda daha rahat toplarsın...yazık ya...zaten hissenin % 70 i -80 i toplu değil mi...Sinekten yağ çıkracacak.Aç spek...
    Sakin olalim. Gun gelecek 3-5 milyon lot islem yapacak, birakalim oynasin. Satis haberi cok surumcemede kalmaz 😃

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!

Evet daha önceki yazimda belirtmiştim 2 ay meselesini.onlar başlangıç tarihini kabul etmediler, Ama 2. Kap haberinde 2 aylık süre tarihini o gün kabul etsek bile 24 mayıs sondur.Şurda ne kaldı.10 mayısta biloncolar için son tarih..,

Sirketin degeri 50 milyon usd sadece satmayi dusundugu istiraki 55 milyon euro diger gayrimenkullerini saymiyorum bile. Şaka gibi ama burasi Türkiye

Hayırlı cumalar olsun.,.

7. Yatırım fin. da bi orkide çocuğu var, sürekli al sat yapıyor 20 kademeye, 30.000 lotu var, oynuyor pazavank.
    Boşuna oynuyor, üstüne yatsa daha çok kazanacak.
    Ama bu sefer alıcın yok dostum, atacaksın onları zararına hiç kurtuluşun yok

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Burası sirketin satışı icin gorusmeler sürdürdüğü OSWE Real Estate ve onun %100'üne sahip olduğu
    Neckermann Areal
    242.000 m2 arsa
    291.000 m2 kiralik alan
    Frankfurt'ta
    Ofis ve lojistik binası

Burası Deks yatirim'a ait ve deks yatirim, servet gyo'nun %67,6 iştiraki durumunda

Burasi yıllık 40 milyon TL kira geliri aliyor - 18 milyon TL maliyeti var = 22 milyon TL kira kar'ı elde ediyor.

Buraya 77 milyon euro ekspertiz biçilmiş gorunuyor. 80 milyon euro satis bedeli olsa 55 milyon euro gibi bir bedel servet gyo bunyesinde kaliyor.

Bu da yaklasik 220 milyon TL gibi bir rakam olur.

Su an servet gyo'nun piyasa ederinin 180 milyon TL oldugunu dusunurseniz. Ve sadece deposito avm'nin 160-170 milyon ederi oldugunu goz onune alirsak

Kaba bir hesapla "eger satis olumlu" olursa hisse basina 7-8 lira gibi bir degerin minumum olcekte olusabilecegini soyleyebiliriz.

Takas derinligine ve islem hacmi goz onune alindiginda 10 TL gayet mantikli bir rakam. %200 prim yapma ihtimali her zaman var.

Tabi bahsi gecen satisin olumlu olmasi gerekiyor.

Bu anlamda Long pozisyonu actik, teknik umrumda bile degil, temel muazzam gorunuyor. Klgyo ve blcyt sattik ciddi nakit var 😃 3.40 altinda topyekun dalariz, gelirmi bilmem ama gelirse topyekun burdayiz. Sonra yatar bekler, gelismeleri izleriz 😃

Hayek bu analizini yatırım fonları,BY ler, yabancılar bilmiyorlarmı da hisseye AL gelmiyor, KAP açıklaması görüşmelerin devam ettiği haberi vrmişti, beklenti yüksek, peki neden değerine gitmiyor?

Sayfa 25/670 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •