Sayfa 25/579 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 4631 madde; 193 - 200 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Tencere Guest
    Vakifin açıklık yüzde 15
    Halk açıklık yüzde 25 gibi olacak üç assa beş yukarı takribi kabaca yazıyorum.. zaten net değil kullanma fiyatı...

Vay be dayiii vay bee agaa hergun yeni birsey öğretiyor kainatın borsa üniversitesi..

Neyse.....

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    dün akşam gece yarısı tenhada kitapcı yı yakaladılar.
    Cok kiskirtiyor o da insanlari. Ne demek ya Fetosh demek birine isine gelmeyince.

tacirler ağam da kısa çöpü çekmiş
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Hayaller Paris gerçekler Sütlüce.

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku

10.05.2020 7917

5,35 üstü kapanış bence teyit. Yapı ve ak bedelli yaptı işc ve garan da bür şey yapacak. Ben işc nin bedeliz yapmasına oynarım . Salı günü her şey yolunda giderse işc almaya başlayacağım. Hazır el koyma korkusu halka göre daha fazla. İşc bir sandık şirketi Oyak gibi bir şirket . Bedelli zor bence tabi. Ama devlet bankalarına nasıl bir sermaye gelecek tahmin etmek zor. Sehven para gelecek olsa, alın sizde sebeplenin demezler. Vestel gibi tahsisli yaparlar mı bilmiyorum. Bu haber devlet bankalarını tetikledi. Belkide swap cephesinde saldırılara daha büyük oranda karşılık vermek için bir kaynak namluya sürülmüş şekilde bekleyecek. Ancak çok anlamasam da, BDDK nın son kararlarının ne anlama geldiğini daha fazla açıklaması gerektiğini söyleyenler çok. Haber trafiği karışıksa teknik sade, teknik 5,35 üstü Paris demiyor ama puket olabilir diyor. Pandimiden dolayı puket şimdi yerliye çok ucuz..

tahsisli ihtimalini 1 gece önce yazmışız. 5,36 üstü kapanış yapacak gibi duruyor, garip ama koskoca 7 milyar tl sermaye artırımının kaderi bu 1 kademe ile kısa vade de belli olacak. Yani en azından 6,05 gibi bir rakam yada ileride 7 veya üzeri gibi bir rakam olup olmayacağı bugün netleşecek. 7 milyar tl nin kredilerden çok döviz cephesinde kullanılacağını düşünüyorum. Devir edilecek para bir yerde hazırsa, haber trafiğinin çok hızlı gelişmesi gerekir. Cuma günü sistemlerde değişen sermayeyi görmek beni şaşırtmaz, normal şirket gibi spk izinlerini beklemezler. Yaptık oldu.

Tencere Guest
     Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Hayaller Paris gerçekler Sütlüce.
    Sütlüce de yoğun yol yapımı sürüyor şuan. Köprü kuleleri bitti boğazdan görülüyor net şekilde. Keşke Sütlüce den tarla alsaydık.

Sütlüce şuan ülkenin en hayal kurulasi yeri.. zengin etti herkesi...

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    tacirler ağam da kısa çöpü çekmiş
    Muahahahaha. Copler hep onlarin elinde, her gun yer degistirorlar. Hep ayni kurumlar.

Tencere Guest
    Açıkçası bu 4. Köprü ve Sütlüce otoyolu niye yapılıyor abi. Yani gerek var mıydı.. tarım alanları otoban olacak ve ilerde yine gelişecek. Bırak saydılar Gelibolu huzurlu kalsaydı..

Kanal istanbul ve Sütlüce köprüsü mega inşaat işleri. Ama gerek var mı..

Yeni havalimanı mesela..

İstanbul'un en güzel yerleri ormanları ne gerek var mega inşaata..

Neyse..

Kader....

Sayfa 25/579 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •