Sayfa 250/1006 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: Viop - XXII

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    ben buraya yazayım da sonra denmedi denmesin. yabancı yokken borsa 120 binleri gördü, bunu da unutmamak lazım.
    düşürmelerinin sebebini ucuz alım yapmak istemelerine bağlıyorum. zaten yazılarımda da var 1100 seviyelerine kadar geri çekilme olabilir diye. önümüzdeki hafta renk belli olur.
    SANMAM..
    adam oyun oynuyor,resmen
    ve enstrümanları doğru kullanarak para kazanıyor..
    GARAN ..5.- TL'ye de inse kazanır...

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Bu ve MB-Bankaların açık durumu yüzünden, hala ekonomi çoh iyi çoh diyenin ağzına kürekle vurasım geliyor.
    Bu çöplüğe iyi borsa diyenin de agzina terlikle yapistirasim geliyor

3. Bugün spot ve vadeli kaçta kapanıcak ve aynı anda mı kapanacak bilen var mı?

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    yabancı oranı %54 ün üzerine çıkmış diyorlar bilmem ne kadar doğru. ama doğru ise öbür hafta 120 ler tekrar zorlanacaktır. ytd..
    Yabancıların ağırlıklı olduğu hisse senetleri diğer hisse senetlerinden daha fazla değer kazanırsa ,yahut yabancıların bulunmadığı hisse senetleri daha fazla değer kaybetmişse yabancı payı -göreceli olarak -artmış gözükür.
    Dolayısıyla yabancılar alıyor mu/satıyor mu tek referans veri merkez bankasının her hafta Perşembe günleri yayınladığı "Piyasa Fiyatı ve Kur Hareketlerinden Arındırılmış" Menkul Kıymetler İstatistikleri verisidir.Sadece bu veriyi dikkate alın.

https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...ac2c96-ndXr.Em

Oraya bakarsanız da ,yılbaşından bu yana yabancıların 4.156,3 milyar dolar hisse senedi+7.464,7 milyar dolar devlet tahvili toplam 11.621.0 milyar dolar TL cinsi menkul varlığı satarak Türkiye'den çıkış yaptıklarını görürsünüz.

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bu çöplüğe iyi borsa diyenin de agzina terlikle yapistirasim geliyor

Yalnız önemli bir noktada ayrışıyoruz galiba, Siz dolar çöp diyorsunuz, ben de haber falan bakmadan sadece çizgilere bakıyorum ve DXY orta vadede tekrar yukarı yapacak olarak görüyorum. Yani, kısa bir süre içinde 0-3 ay, borsa-altınusd-gümüşusd-eurousd aşağı harekete başlarken dxy yönünü yukarı çevirecek diye düşünüyorum.
    Sonuçta baktığımız çizgi, paranın her an yön değiştirdiği bir çizgi.

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Feys insta minsta olsa tamamda
    O pıroğram çok da ilgi çekici değil
    Tiktok yada letgo bile daha işe yarar

Sen kafaya takmışın o ayrı
    Uzatmaya gerek yok
    Senin istediğin olsun
    Sahiplenirler he he
    benim kafaya taktığım bir şey yok

beni yanlış anladınız galiba

bir haber paylaştım

ve yorum yaptım olay bundan ibaret.

7. Maşallah maşallah....bedava para.....

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Laguna biraz dinlen kimsenin birşey aldığı yok makina style basıyorlar ana destek bölgesine 7.01
    Laguna yonca geldi o ağacın altına , bakalım badem style kutusuna gidip 112.600 altı kapanış yapmayayıp haftayı bir göreyim mi diyecek

Sayfa 250/1006 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •