Sayfa 251/327 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301 ... SonSon
Arama sonucu : 2611 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. Ben baştan beri diyorum,tahtacı profesyonel bu tahtada öğrenecek çok şey var.

2. Karanlık odada bankof sağlam daldı
    ytd deli saçmasıdır

3. Dürüst olmakta fayda var. Dünkü ufak bir tepkiden ileri gidemedi, bugünü de unutmak lazım gibi bakır fiyatları sert geri çekiliyor bir iki gündür. Çok doğru bir algı değil ama bakır fiyatıyla bu hisse fiyatını korelasyon halinde algilayan bir kitle var. Piyasayı ters köşe yapmak isteyecek bir yiğit çıkmazsa destekleri tekrar zorlayacaga benziyor.

4. Hsbc tek kalem63 bin lot çekti 13.10 dan 30k çekti
    ytd deli saçmasıdır

5. Ne varsa sarı kızda var ümitsizdim ümit verdiler, piyasada dayağı yiyip yiyip sarı kızda teselli bulacağız belli bu aralar.

Böyle tek kalem kapanışlar çok enteresan düşüncelerinizi bekliyorum. Ben böyle bir kapanış beklemiyordum 12.8 civarı eşleşse güzel olur diye düşünüyordum. Daha neler öğretecek bu hisse bize bakalım

6.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Ne varsa sarı kızda var ümitsizdim ümit verdiler, piyasada dayağı yiyip yiyip sarı kızda teselli bulacağız belli bu aralar.

Böyle tek kalem kapanışlar çok enteresan düşüncelerinizi bekliyorum. Ben böyle bir kapanış beklemiyordum 12.8 civarı eşleşse güzel olur diye düşünüyordum. Daha neler öğretecek bu hisse bize bakalım
    Sabah çok sert bir yazı yazdım sildiler iyi de oldu

ky ye çok üzülüyordum artık üzülmüyorum.

Aklına yattığı sevebildiği hissenin kendisini sevdiği bir durumu uzun vadeli olarak sürdürebilmesi bilmeli

Teknik alsat işlemini becerebilen agresif karakterli kişiler müstesna onlarda Allah vergisi

Sarıkızın çok sert hareketlerinin arkası hep iyidir.

Bir haber var inşaallah tahminim bedelsiz.

Ama Hanönü de sırada

Bakır fiyatları 31 marta göre hem dolar hem miktar olarak yukarda..ve biz bakırı üreten değil işleyip satan bir firmayız

Daha iyi yerlere geleceğiz inşaallah..

Biraz daha agresif olsaydı baya kişiyi sallandırırdı gibi geldi bana ama vakti yok anladığım...

7. Yeni bir trend başlamış gibi gözüküyor, bakır fiyatı biraz sırtını doğrulttu, Haziran sonu bakır fiyatı 4300 üzeri kapatırsa 1. Çeyrek bilanço benzeri güçlü bir bilanço gelecektir. Bu bilançonun beklentisi hissenin geri esnemesini engeller. Tabi ki kesin doğru diye birşey yok ama ben artık baskının azalacağını ve ufak ufak yükselişler ile bir trend oluşacağını düşünüyorum ve böyle olmasını istiyorum.

8. macd saatlik 4 saatlik ve günlük sata geçti hacim çok az ii tarafı rsi günlük desteği kırdı 4 saatlikte ve günkükte 12,75 üstü kapatmalı yoksa 11,80 ve 11.30 a kadar sarkabilir 11 ekadar sarkabilirim der günlükte haftalıkta rsi dirençte ama kırılması an meselesi burdada 10,96 ya kadar sarkabilir bence buraya kadar sarkıtabilir ama altım olmaz diye düşünüyorum olursada zaten ciddi bir para ayırdım almak içinama harbi çok ciddi yordeu bu tahta herkesi bu kadar zor bir tahta görmedim
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 251/327 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •