Sayfa 251/395 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 3160 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: INDES - İndeks Bilgisayar

1. Hisse 3-4 tl çikti buda operasyon gorunuyor..sanki hisse fizana çikti....hergün tavan tavan hisselerde niye butip dumenler olmuyor...verdiginide bari geri alsin kis uykusuna devam edelim adi herifler...bukadar rezil bir hisse gormedim..ky sevindirmek zorlarina gidiyor bu soyguncularin....

2.  Alıntı Originally Posted by senaettin Yazıyı Oku
    Abi aynı şeyi söylüyorsunda hisseyi satan tayfun ateş. İndes veya Erol bilecik değil ki? Senin söylediğini doğru olarak kabul etsem de bu dgate için geçerli olur. Keşke indes satsaydı tepeden dgate hisselerini de nakit girişi olurdu hisseye en azından.
    Ben İndes için yorum yapmadım. Dgate için yaptım. Operasyonu yapan Tayfun bunu belirtmeye çalışıyorum..
    Ben bu 2 kağıdı da tanımam..Neden düştüklerini araştırmak için baktım iNdes'te bir şey yok ama Dagate'de KAP haberlerini görünce her şey kabak gibi önüme geldi..
    Bunları da senin yazına istinaden paylaştım..İndes'te bir operasyon görmedim.

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hisse 3-4 tl çikti buda operasyon gorunuyor..sanki hisse fizana çikti....hergün tavan tavan hisselerde niye butip dumenler olmuyor...verdiginide bari geri alsin kis uykusuna devam edelim adi herifler...bukadar rezil bir hisse gormedim..ky sevindirmek zorlarina gidiyor bu soyguncularin....
    Aynen katılıyorum, birde bu hareketleri normalleştirip patronla alakası olmadığını savunmuyorlar mı inanılır gibi değil..

4.  Alıntı Originally Posted by takipci Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum, birde bu hareketleri normalleştirip patronla alakası olmadığını savunmuyorlar mı inanılır gibi değil..
    Hocam patronu hiç iyi niyetli bulmuyorum yalan makinasina gerek yok..bir ara yazilim sirketi ile degismeyi dusundum keske satsaydim...kfein ile ayniydi 7 tl civari...zarardayim diye el gitmemisti...firsat verirse soyguncu smart ile degisecegim...

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Hocam patronu hiç iyi niyetli bulmuyorum yalan makinasina gerek yok..bir ara yazilim sirketi ile degismeyi dusundum keske satsaydim...kfein ile ayniydi 7 tl civari...zarardayim diye el gitmemisti...firsat verirse soyguncu smart ile degisecegim...
    verirse o fırsatı ben de sanayi hisselerine geçeceğim..ereğli veya krdmd

6.  Alıntı Originally Posted by takipci Yazıyı Oku
    verirse o fırsatı ben de sanayi hisselerine geçeceğim..ereğli veya krdmd
    Sanayide isik yok parayi uyutursun sadece...insaat ile baglantili gyo cam seramik cimento demircelik hic tavsiye etmem....bunlar artma potansiyeli fazla olan faizlerden etkilenecek sektorler....onumuzde faiz artma sureci bizi bekliyor...hemen olmaz ama faiz indirme sureci bitti..

7. Patron ne anasının gözü olduğunu net bir şekilde ortaya koymuştur.
    Bir grup hisseyi toparlayıp götürüyor.
    Anında hisse satarım deyip odunu indiriyor.
    Seans içi bu tar bir haber düşüyor.
    Zaten sattığı malları aşağıdan istediği gibi alıyor.
    Borsada yatırımcı kalmadı artık.
    Yatırım yapmakta zaten mantıklı değil.
    Yapabilen al sat yapıyor.
    Yıllar geçiyor hisse fiyatları artmıyor.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Al sat yaparak devam etmeli.

Hedef 20 TL ve üzeri.

13,54 destek.

Gelirmi gelmezmi bilemem.YTD.

Verdiğimi aldım geri.

Dünyada para bol bizde dünyanın basmadığı parayı bastık.%39 emisyon artışı var.

Arena 3,5 TL den alındı 7 TL hedef dedik ve verdim Durum nerelere gitti malumunuz.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 251/395 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •