Sayfa 251/419 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 3351 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. Gün sonuna kadar phillippo inzaghi-information office-bnp paribas TEB ve tahtada hıyarağalığına soyunan yapı kredi yatırımı tekrar adaya sahneye bekliyoruz.Onların hareketine göre de BOFA robotunu.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Şu anda hıyarağası kurum en az 250.000 TL karda bugünün işlemlerinde.Şabalak yatırım da sattığı 1 milyonu buradan geri alsa 100.000.-TL de o karda.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. 5.40 maliyetli YKBNK ları da bugün 8.20 aortla verip 4.62 aortla bugün kumbara hissemiz GSDHO ya park ettik.Sağolasın güccük durgut ve tahtada fırıldak hareketi yaparak mal çalmaya çalışan avaneleri.

Endexe paralel gitmeye başladı, boş yapıyor

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Endexe paralel gitmeye başladı, boş yapıyor

Dostum sende bir söz var ne emmeye ne gömmeye diye onu dedirtiyorsun.Amcam tekniğe uyup günlükte 4.32 yi gösterip ve ordan dönerek (en son da bize 4.42 den bir hayli mal vererek) yükselişe geçti.Kösnüğün gözü kör olsun hep böyle yapar.Benim kendimce hatam bunda trade bırakıp diğer kağıtlarla ilgilenmem oldu.Gerçi diğerlerinden aldığımız kar bunu katladı ama dediğim gibi bu yükselişe başladığında kimse tutamaz,alamaz ve de veremez bezir değmiş gibi koşar.O günü kumbaramıza hergün karlardan da olsa atıp biriktirerek hasretle bekliyoruz.
    .
    Syg

Bundan sonraki öngören nedir hissedaşim.
    Bir de memleket neresi senin uşak? Kastamonu? Yerel dilini harika kullanıyorsun

7.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Bundan sonraki öngören nedir hissedaşim.
    Bir de memleket neresi senin uşak? Kastamonu? Yerel dilini harika kullanıyorsun

Gaastımonu+1 memleket.4.32 leri umarım dip yapmıştır da sonrası 4.10 lar ve 4 ler var yukarda artık bugün gibi 4.84 ler ve sonrası da 4.84+1.50 den 6.34 ler ilk hedefimiz.
    .
    Syg

8. Gucenirimmmmmm
    Bunda trade etmeyi birakmak nedemkkk
    Spekte gucenir..
    Adam tarzini degisti bizim gibiler yuzunden..
    Algoritmalari tamamen degisti.
    Bunda binde birde olsa payamiz varsa ne mutlu dostum..
     Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Dostum sende bir söz var ne emmeye ne gömmeye diye onu dedirtiyorsun.Amcam tekniğe uyup günlükte 4.32 yi gösterip ve ordan dönerek (en son da bize 4.42 den bir hayli mal vererek) yükselişe geçti.Kösnüğün gözü kör olsun hep böyle yapar.Benim kendimce hatam bunda trade bırakıp diğer kağıtlarla ilgilenmem oldu.Gerçi diğerlerinden aldığımız kar bunu katladı ama dediğim gibi bu yükselişe başladığında kimse tutamaz,alamaz ve de veremez bezir değmiş gibi koşar.O günü kumbaramıza hergün karlardan da olsa atıp biriktirerek hasretle bekliyoruz.
    .
    Syg
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 251/419 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •