Sayfa 252/416 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

Sayın yetkililer ben bistte suphelendigim bir durumu aktaracam.Galip Öztürk denen kul hakkı nedir bilmez kişi son günlerde borsada merko gıda adlı sirketlerin sermeye arttirimlarina katıldı .sözde 20 milyon lota kadar hisse karşılığı şirket kasasına 20 milyon para koydu merko adlı şirkete .ancak ortalama 1 TL den aldığı hisseleri bir bakiyoz 72 kuruştan satıyor .hemde 2 hafta sonra .bu hayatın olağan akışına ters bir durumdur.galip Öztürk bu olayı bir çok şirkette yapıyor üstelik insanları kandiriyolar.litfen merko gıda adlı şirkete gerçekten para koydunuz yoksa patronla anlaşmalı koydu görünen para bir türlü ucurulcak zarar adı altında garibanlara sattıkları hisseler yanlarına karmi kalacak.bu iş normal bir durum değil.lutfen ilgili ototite bunu arastirsiin.ya parayı 1 hisseye 1 TL dedikleri gibi koymuyolar yada koyup daha sonra bir şekilde anlaşıyor olabilirler.yani 1 TL bedelliye vatandaş katılıyor bunlar sattıkları hisse ile ne kopardılar piyasadan kar kalıyor.lutfen bu tip şirketlerin kasaya sözde giren bedelli parası kuruşuna kadar hesaplansin.ozderici gmyo da da aynısını yapmış olabilirler.merko gıdada aynı.patronla anlaşmalı muhakkak bir durum var yoksa 1 TL den bedelli aliyon deyip bu dolandırıcı eski gaspçı galip Öztürk 70 kuruşa milyonlarca lot satarmi.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben bunu cimere yolladiim bunlar bedelli adı altında yeni bir soygun taktiği bulmuşlar muhakkak bunlar oyun ben öyle tahmin ediyorum.yoksa imkanı varmı sizde yazın bu adamın mal varlıkları hisseleri ne el konulmalı.dikkat ederseniz ozdrgmyo dada sözde 1 TL den aldı 70 kuruslardan sattı bu nasıl iş hepsi patronla tezgah olabilir anlasmali

Bugünde mi satıyor galip bu kadar işlem bu kağıtta enteresan al gülüm ver gülüm ginede dikkat çekmiyor ki döndürüp duruyor yokmu bir takas paylaşım yapacak arkadaşlar.ytd

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Galip in mal sattığı yok inanmayın malı dağıtıp tahtaya derinlik vermek istiyor aklisira bu tahta bu kadar dolu olamadı ömrü hayatında .ytd

Sanki Koca parmak geliyor gibi duruyor tahta.ytd

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, ADESE, FORMT ve MERKO payları 08/02/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 22/02/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Yav arkadaş SPK bedelli arttırımı onaylarken galip Öztürk ve metroya 1 yıl satmama şartı koymuştu farklı bir durumumu var bilmediğimiz

Alıntı Originally Posted by akcakese Yazıyı Oku
    Galip in mal sattığı yok inanmayın malı dağıtıp tahtaya derinlik vermek istiyor aklisira bu tahta bu kadar dolu olamadı ömrü hayatında .ytd
    Hani satmiyodu SPK nin 1 yıl satamazsin dediği hisselerden farklı demek ki o şarta uymuyormu SPK ya şikayet edecem bu adamları.1 TL den bedelliye katılıyor 72 kuruştan satıyor 1 haftada bu ne ya salakmi saniyolar bizi kim bilir kasaya para koydularmi yada ne kadar koydular 0 TL ye mal ettikleri hisseleri bize kakaladilar patronla bolusurler artık ne ala memleket galipin yeni soygun taktiği.ama cimere bunu ihbar olarak yazdım insAllah inceleme başlatırlar bu ne ya 1 den al 1 hafta sonra 72 den sat.bir zamanlar yoldaş vardı paso tahsisli yapıyordu 1 TL den sonra 60 kuruştan satıyordu.Allah Allah nasıl olur bu iş diye düşündüm inanın 50 milyon lota yakın sattılar öle 1 TL tahsisli yapılıyor 55 kuruşa satıyor.megersem kasa kendinde parayı koydu gösteriyor ticari alacaklar falan filan da kendi cebinde hisse maliyeti kaç TL oluyor aynen 0000 TL ne sattı kart.ytd değil kendi fikirlerimdiir.

Sayfa 252/416 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •